Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Szerelmes vagyok? Vagy csak tetszik? Vagy lehet nem is tetszik? 😶

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nem rég találkoztam , már ismertem régebb óta , olyan 1 éve de csak facebookról az egyik baráomon keresztül , egyszer találkoztam is vele de annyira nem érdekelt . De mióta nemrég találkoztam vele valahogy más a helyzet naponta többször is eszembe jut várom hogy esetleg írjon. Szerintem tetszik csak nem merem magamnak bevallani.

De van egy olyan érzésem hogy én is tetszem neki nem biztos , csak én úgy érzem. Mikor találkoztunk folyamatosan nevetgéltünk még ha valami rossz viccet is mondtam azon is röhögőgörcsöt kapott ,és én is az ö viccein , de kettőnknek valahogy nem jött össze hogy ketten beszélgessünk. Ilyen kontaktus nem volt köztünk hogy sokáig egymás szemébe nèztünk volna vagy ilyesmi de mèg is , valami volt :/ . De olvastam ilyen cikkeket ahol arról volt szó hogy honnan tudhatom hogy tetszem a fiúnak és volt benne egy olyan hogyha egymás szemében nézünk tág a pupillája ez viszont igaz volt , Ahol találkoztunk az egy szülinapi buli volt szóval mindenki táncolt ,de amikor a közelemben volt nem mertem úgy táncolni .Szóval most nemtudom hogy nekem most ő tetszik mert szerelmes nemhiszem hogy vagyok belé , egyszerűen nemtudom , hogy kellene nyitni felé . Ötletek?


2017. jún. 5. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj rá! Ne várd hogy ő írjon. Beszélj vele fb-n majd hívd el valahova. A többi jön magától.
2017. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De milyen egy lánynak kezdeményezni? 😑
2017. jún. 5. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetes? Manapság már ez is elfogadott. De ha nem akarsz kezdeményeni akkor várhatod a sült galambot.
2017. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!