Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az osztalytarsam!?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszika0 kérdése:

Tetszik az osztalytarsam!?!

Figyelt kérdés
Eddig nem is nagyon vettem eszre,de mostanaban nagyon megtetszett.10.es vagyok es kb a ket ev alatt 3 mondatot beszeltunk,szoval nem tudom hogy kozeledhetnek fele.mert ha csak odamegyem valami kamu indokkal,hogy hazi vagy valami kicsit fura lenne.probalom keresni a tarsasagat,de nem olyan konnyu,meg o is mindig masokkal van es en is.jo otleteket varok koszi elore is aki valamit ki tudna talalni:)

2017. jún. 6. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

pillanat hozom a gömböm és elmondom...


Miért tetted ebbe a kategóriába?

2017. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A kártyák és a Plutó állása miatt ha 2 hónap és 4 napig vársz akkor 80% lesz az esélye hogy tetszeni fogsz neki ha nem varsz akkor csupán 14.55%
2017. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod igazan hasznos volt:)
2017. jún. 6. 16:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kerdeztem hogy tetszem e neki,hanem hogy hogyan kozeledjek hozza
2017. jún. 6. 16:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod igazan hasznos volt:)
2017. jún. 6. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az osztálytárs esetleg szellem vagy vérfarkas, hogy Ezo-ba raktad? Vagy szerelemvarázslatot akarsz mit a Shrekben Szőke Herceg?
2017. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

osztály társad

mért nem mehetnél oda hozzá?? le fognak vagy mi?? minek indok??

oda mész hozzá hogy szia oszt kész

mit akarsz meg hívót??

valamiröl csak akarsz vele beszélni vagy csak van már egy bejáratott témád azt elég ha mondod :D nem kell oda semmi kamu

2017. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!