Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány. Hogyan járhatnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány. Hogyan járhatnék vele?

Figyelt kérdés
Neten keresztül ismerkedtünk meg. Néha takálkozgatunk is. Már szerelmet vallottunk egymásnak és folyton azt írja hogy szeret engem. Mondtam neki hogy probáljuk meg, járjunk. De nem akar mert az előző ilyen kapcsolata miatt attól fél hogy a másik srác lenézné öt meg r++++bancnak tartaná mert őt elutasította velem meg összejönne.

2017. jún. 7. 08:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg adjak neki időd még? Vagy mi legyen ??
2017. jún. 7. 08:59
 2/4 anonim válasza:
Csávó! Kérdezd meg, hogy akar-e tőled többet, mint barátság. Ha a másik csávó gondolatait fontosabbnak tartja, az régen rossz. Maximum megmutathatnátok a másik srácnak, hogy nem kefélni jártok össze, hanem felelősségteljesek vagytok, és komoly kapcsolatban éltek, és azért mert így vagytok boldogak.
2017. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg a lánynak, hogy te nem csak azért jársz vele, hogy ágyba vihesd.

Bizonyítsd be, hogy te őt szereted és nem a szexet. Ha ezek után nem akar járni az az ő gyengesége. Akkor én átgondolják ezt az egészet.

2017. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*átgondolnám
2017. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!