Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda fiúnak tartom magamat (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúnak tartom magamat ( nos vannak, akik szerint nem vagyok ronda, de szerintem igen, nagyon is) és egy számomra nem vonzó, csúnyácska lánnyal simán járhatnék most, már csók is megvolt, mégis szép lányokra vágyom, miért?

Figyelt kérdés

Jól eldumálgatunk, de mégis hiányzik a szikra, a vágy és valahogy szégyellnék is vele együtt megjelenni mások előtt, nem tudom miért, de sejtem, hogy azért, mert nem tetszik, nem vonz úgy igazán, nem olyan vészes, mert nem túlsúlyos, inkább arcra nem fog meg. Alapból a barna szemek a gyengéim, neki kékek vannak, és úgy az arcformája sem jön be, utálok ilyen válogatós lenni, de nem tudom a vonzalmat befolyásolni, ha meglátok egy lányt elsőre tudom, hogy vonz-e külsőre vagy sem, ha vizsont jellemre utálatos, akkor már engem sem érdekel, de mégis olyan lányokat nézek meg folyton az utcán is, akik szép arcúak és kislányos alkatúak.

Az az igazság, hogy ezzel a lánnyal csak szexelni van kedvem meg kiélni a szeretethiányomat, de sosem fog bejönni külsőre az tuti, csak nem tudom érdemes-e erőltetni és hazudni neki vagy inkább mégis próbálkozzak szép lányoknál, akiknek viszont bármikor lehet jó pasija így szinte tuti esélyt sem kapnék tőlük?



2012. nov. 18. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nem jóképű fiúk nagy dilemmája.
2012. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz tovább olyanoknál, akik tetszenek. Lehet ez a lány, ha te nem vagy talál magának egy tök aranyos pasit, aki önmagáért szereti és büszke rá. Ne vedd el tőle ezt az esélyt, csak mert kanos vagy..Nem tudom hány éves vagy, de nem szabad sosem lentebb adni az elvárásaidat.. Sosem tudhatod.. Lehet lesz egy szép lány, akinek pont te kellesz..
2012. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kaphatok képet?
2012. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok lány pont ugyanúgy működik, ahogy te: simán járhatnának veled (a csúnyácska fiúval), mégis inkább helyes srácokra vágynak. Te is külső alapján döntesz, nem várhatod el a lányoktól, hogy másképp viselkedjenek veled, úgyhogy bele kell nyugodnod: nehezebb lesz párt találnod. Mindezek ellenére mégis azt mondom, továbbra is olyanoknál próbálkozz, akik tetszenek. Esetleg adj esélyt olyanoknak is, akik kevésbé, legalább az ismerkedés, beszélgetés szintjén, hátha mégis kialakul az a szikra. Annak viszont tényleg semmi értelme, hogy olyannal járj, akihez nem vonzódsz.
2012. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam mint te. Csak én csaj vagyok. Összejöttem egy olyan pasival aki külsőleg egyáltalán nem jön be, de tényleg egyáltalán. De egyszerűen imádok vele lenni, olyan humora van, mint még soha senkinek.Én is úgy voltam vele mint te h féltem vele kimenni emberek közé.Két éve vagyunk együtt, és ez volt a kapcsolatunk elején.Most meg úgy gondolom azt érzem, h semmi pénzért nem adnám oda senkinek.Imádom és ő is engem, és tudom h nem találok többet hozzá foghatót, mert nincs még egy oan pasi mint ő. Én ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem minden a külső.Ismerd meg jól a csajt, és ha tényleg már a személyisége se tetszik akk dobjad.Hidd el ha személyisége bejön akk az fogja a csajt széppé tenni.
2012. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted egyszer kevésbé finomabb formában, ott elég sokan elmondtuk, hogy gusztustalannak tartjuk, ahogy hitegeted szegén lányt, miközben csak jól meg akarod dugni. Tudod te milyen lelki problémákat okoz később valakinek egy ilyen átverés?


Próbálkozz tovább... mondjuk, ilyen jellemmel szerintem egy lánynak sem fogsz kelleni, tökmindegy, hogy néz ki.

2012. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell a jó csajokat keresni:D
2012. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En pl atlagos pasinak tartom magam,es a baratnom is atlagos szerintem,mikor meg csak randizgattunk en mas lanyokkal is kijartam bulizni,nem akartam magam lekotni es vartam hogy melyik jon be elobb a ketto eselyes kozul.Mult ev december 20.-an epp a parom ert ra,igyhat vele mentunk bulizni,es bar kevesbe tetszett kinezetre a masiknal megis osszejottunk-sebaj gondoltam-majd szakitok vele ha "meguntam".Mostmar ugyall a helyzet hogy szerelmes vagyok,es kiraz a hideg ha belegondolok mi lett volna ha aznap a masik ert volna ra...ilyen kevesen mulot a boldogsagom,hidd el hogy valoban a belbecs szamit,soha nem volt olyan csajom aki ennyire szeretett es torodott volna velem es nem adnam oda 100 masikert se!!!
2012. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!