Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen van olyan sport,...

16 évesen van olyan sport, amit ha elkezdek akár még versenyekre is járhatnék?

Figyelt kérdés
Eddig nem sportoltam semmit. Pontosabban kipróbáltam régebben a kosárlabdát,a karatét és a társastáncot,de ezek max 1 évig tartottak,és már bánom a második kettőt,hogy abbahagytam. Már 3 éve nem csinálok semmit. Most viszont már nagyon szeretnék valami mozgást találni amivel még eredményeket is elérhetek. Sok minden érdekel,mondhatni mindenre nyitott vagyok,de nem tudom mivel lenne érdemes foglalkoznom. Ötletek? Esetleg tapasztalat,ti mikor kezdtétek?

2014. dec. 10. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
A testépítés az ilyen, viszont jó genetika kell hozzá és ha nem poligráfos hazugságvizsgálós versenyre mész, akkor koksz is.
2014. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Triatlon.


Nem azt mondom, hogy világelső leszel, de jó kis összeállítás. Futás, bicikli, úszás.


Hobbiból úgyszintén eljárhatsz félmaratonokat futogatni. Nem azt mondom, hogy világelső leszel (afrikaiak azért nagyon tudnak :P), de jó kis cucc.


Egészségileg az úszás a legegészségesebb, ha az egészség is számít.

2014. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
néhány kivételt leszámítva, 16 évesen még semmiről nem vagy lecsúszva... azt sportolsz amit csak akarsz.
2014. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sok mindennel versenyezhetsz még. Nemzetközi szinten viszont nem valószínű hogy téged fognak indítani, max ha sok pénzed van.
2014. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de azért szerintem 16 évesen már sok mindent késő lenne elkezdeni,mert bár hobbinak jó lenne,eredményeket esélytelen lenne elérnem,hiszen mindenki már jóval fiatalabban elkezdi.

Meg attól is félek ha például elkezdek valamit hogy a közösség mennyire lenne befogadó.

2014. dec. 11. 09:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy állsz hozzá, hogy félsz a társaságtól, a mások általi megítélésétől akkor hogy szeretnél sikeres lenni bármiben??
2014. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A futók bárkit befogadnak. Ne fossááááá :P
2014. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem hogy most annyira félek hogy megítélnek vagy nem. Tudom hogy mindenkinek vannak előítéletei és ezt azzal lehet megváltoztatni ha megismer,de vannak akik sokkal könnyebben befogadnak a közösségbe.

Nem értem hogy kapcsoltad össze avval hogy nem lehetnék sikeres.

2014. dec. 11. 20:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerű. Olvass híres emberekről, akár önéletrajzot is. Egy alapvetően csajos filmet ajánlok. Nézd nem a romantika miatt, hanem, hogy mit tesz valaki a sikerért (még ha az egy személyes siker is). Az "Egy gésa emlékiratai" ezt nagyon jól ábrázolja. Ha önállóan azt a részt nézed, ahol a sok 7-8 éves közé beáll egy majdnem felnőtt lány tanulni akár nevetséges is lehetne. De ő nem az.. és azért nem, mert van egy határozott célja, amiért bármit megad és nem érdekli mások véleménye. Megy határozottan a célja felé és nem érdekli hogy megváltozik-e a többi ember irányában vagy sem (mivel nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni).

Lehet, ha megtalálod amit szeretnél csinálni Te is ilyen leszel. Jelenleg viszont bizonytalan vagy. A bizonytalanság pedig nem vezet sikerhez.


Légy határozott és sok sikert a választáshoz is és a versenyekhez is :)

2014. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát most elgondolkodtam...köszönöm és mindenképp megnézem.
2014. dec. 12. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!