Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít "pluszpontnak" a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít "pluszpontnak" a lányoknál? 19/F

Figyelt kérdés
Nehéz elmagyarázni, úgy értem, hogy mi az ami ismerkedésnél vagy azelőtt sokat nyomhat a latba, esetleg hozzátesz valamit a kezdeti szimpátiához. Gondolok itt valamilyen hobbira, mi az ami többnyire bejön a lányoknak ha egy fiú űzi? Vagy valamilyen külső tulajdonság? Tudom mindenkinek más tetszik és a szépség és az ízlés relatív de valami biztos van ami minden lánynak tetszik.

2017. jún. 12. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Pénz, nagy farok, sármos arc, kigyúrt test, drága kocsi. A mai társadalom erre gerjed.
2017. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az egy pluszpont a mai világban, ha tipikus úriember vagy, tehát kinyitod az ajtót a lánynak, magad elé engeded, mikor beszél hozzád, akkor lehet rajtad látni, hogy érdekel és próbálsz beszélgetni, odafigyelsz rá. Nekem legalábbis ezek nagyon bejönnek :)
2017. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, ezek csak ideálok de ha egy csaj meglát egy szimpatikus fiút egyből elfelejti... Igen így együttesen ez mind jól hangzik de azért nem olyan gyakori, hogy mindenki rendelkezzen mindennel. Ha minden nő csak ezt a néhányat keresné akkor igencsak bajban lenne az emberiség :P

#2

Az ilyen általánosságoktól kicsit több? Attól nem tetszik jobban ha mondjuk a srác zenél egy bandába vagy jól focizik, vízilabdázó, versenyez valamivel (motocross, gokart, drift) esetleg kitűnő tanuló?

2017. jún. 12. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kiderül, hogy tényleg érzelmes és filozofikus vagy és nem csak magadra öltesz egy "kedves vagyok" álarcot. Legyen intelligens, lehessen vele dumálni, megértő legyen. Ami még extra lehet, hogyha a humora is jó, de ne akarjon erőltetetten meg görcsösen poénkodni, hogyha a helyzet nem adja magát, vagy esetleg ízléstelenül jönne ki.
2017. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha életrevaló vagy. Van benned motiváció, tanulsz, dolgozol, edzel. Jó vagy abban, amit csinálsz, van magánéleted, hobbid, barátaid. Jó illatod van, és látszik, hogy figyelsz magadra a legapróbb részletig (nem sáros a cipőd, nem szöszös a pólód, nem csipás a szemed stb.).


Intelligens és kedves vagy, de mellé nyugodtan lehetsz egy kicsit pimasz, odaszúrhatsz néha, és nevettesd meg.


Véleményem szerint ezek számítanak, szó sincs sok pénzről, nagy farokról, meg autóról.


Pénzem az melóról van, autóm még nincs, a farkam meg kifejezetten kicsi, mégsincs semmi gondom. :)


19F

2017. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok nyilatkozi minden lányról de leírom ami nálam hatalmas pluszpontnak számít:

Intelligens. És most itt elsősorban nem az iksolai eredményeire gondolok ,hanem arra a tudásra amit saját maga szerez meg/sajátít el akármivel kapcsolatosan. Legyen az politika ,történdlem stb.,tágabb szókincs. Mondok egy példát ami nálam lehet hogy hülyeség de kiverte a biztosítékot: egyik osztálykiranduláson megnéztünk egy kastélyt ,de valami mózeumnál parkoltunk ami lathatóan nagyon új volt és modern és egyik osztálytársam megkérdezte hogy az a mózeum a kastély? Leget hogy állati nagy baromság ,de engem kimondottan zavar ha valaki nem tud megkülönböztetni egy baromi új és egy régi épületet (de ez csak egy random példa volt)

Másik ami nálam szintén nagyin fontos ,bár inkább alapvetőnek mondanám a jó humorérzék. És valahol szerintem a jó humorérzék összekapcsolódik az intelligenciával.

Pluszpont ha valaki barátságos ,közvetlen ,jól el lehet vele dumálni. Ha közvetlen akkor oldja a feszültséget és ezáltal a másik embert is és ez szerintem nagyon megkönnyíti az ismerkedést.


Külsőleg ami nekem nagyon tetszik ,azok az ízlésesen kidülledő erek és csontok ,karon ,kézen. Nem túlságosan csak szépen. De ez olyasmi amit az ember nem maga dönt el hogy van neki vagy nincs.

Tudom hogy ez most így elég kusza lett de hirtelen ezek jutottak eszembe.

17/L

2017. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csak egyszerűen legyél önmagad! Azért tettszél egy lánynak amilyen vagy. Például van akinek a nagy "macsók" jönnek be, vannak olyanok is akiknek a lazább srácok szimpatikusak.
2017. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni. 17F
2017. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!