Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cigány lányoknál mit jelent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány lányoknál mit jelent az, amikor az utcán ketten, max hárman jönnek szembe, és megjegyzéseket tesznek, mint pl. "De aranyos vagy", stb. (nem hiszem, hogy kötekedésből mondanák, szokott lenni olyan is, azt felismerem)? 19/F

Figyelt kérdés

Gondolkodtam már rajta, hogy egyszer megállok beszélgetni, mégis miért tett ilyen megjegyzést, akar-e valamit.


Egyébként nagyon örülnék neki, ha cigány barátnőm lehetne.


És nem vagyok rasszista, nem utálom a cigányokat (csupán leírom a nép nevét), nem általánosítok!


2017. jún. 8. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezt mindenkivel csinálják, mert éppen jó a kedvük, mert éppen ittak egy kicsit, vagy mert azt hiszik, hogy ezzel menők lesznek a barátnőik előtt. Az utóbbi sajnos igaz is. Velem is csinálták, nem szóltam semmit, sétáltam tovább, mintha semmi nem történt volna. Később persze elgondolkodtam, hogy ettől aztán igazán büszkék lehetnek magukra. Szerintem nem helyénvaló viselkedési forma, csinálja bárki is.
2017. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen :D Sokszor :D Meséljek barátom?: )
2017. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hmm, értem első, köszönöm a véleményed!


Igen második, mesélhetsz, ha gondolod... :)


Várom a további válaszokat!

2017. jún. 8. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Majd megutálod őket. :D
2017. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez a balekvadászat . Mert ha válaszolsz akkor rögtön lejmolnak cigivel vagy a mobilodról fel akarja hívni a nagy beteg büdös tetves nagyanyját stb és elfutnak . A következő lépés hangosan rikácsol miért bántod te rasszista gyökér és ott terem pár nyalka gettó purdé hogy agyonverjen vagy fizetsz kárpótlást gyorsba ... Majd kiismered őket a saját káraidon ha nincs eszed más kárain okulnod .
2017. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!