Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van így a lányoknál?

Figyelt kérdés

Pár "menőbb" lányosztálytársam azt mondta hogy " olyan jóképű vagy, nem értem miért nincs még barátnőd?".


A osztály egyik legszebb lánya folyton néz és ha én odanézek akkor mosolyog és elfordul.


Minden lány rám mosolyog ha összefutunk a folyosón.


Aki mögöttem ül lány ő már többször i simogatta a hátamat a körmével órán.


Mindenki dicséri hogy milyen szép a szemem.


Ezek ellett nem tartom magam jóképűnek és ezek a lányok akikről beszéltem elérhetetlennek tűnnek nekem. (Hogy félreértés ne essék nem áll szándékomban velük összejönni-van barátjuk) Ők nagyon jól néznek ki. Én meg ezek mellett nem tudom hogy csúnya vagy átlagos vagy jóképű vagyok. Semmi önbizalmam nincs.


Szerintetek is csúnya vagyok ezek alapján vagy nem?


2017. ápr. 4. 17:04
 1/6 A kérdező kommentje:
16/f
2017. ápr. 4. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindjárt elképzellek.. Esetleg ha küldenél képet akkor meg is mondanánk a választ.. De ez relatív kinek mi a csúnya / szép..
2017. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fogok képet küldeni.
2017. ápr. 4. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha meg szep is vagy ez alapjan seg*hulye szoval lenyegtelen....
2017. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csúnya vagy szerintem.
2017. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat figyelj ezek alapjan nem lehet eldonteni,hogy higy nezel ki ,mivel kb semmit nem irtal arrol ,hogy hogy nezel ki:)

Ezt leginkabb szerintem csak kep alapjan lehetne eldonteni:)

15/L

2017. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!