Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emo fiatalok hol ismerkednek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emo fiatalok hol ismerkednek, ha ismerkednek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Bár szimpatikus a szubkultúra, én külsőleg nem tartozom közéjük, illetve max hajat tekintve, ruházat az egyáltalán nem, de mégis érdekel, hogy ők hol találnak párt maguknak? Mert egyre kevesebben vannak, és ugye azokat, akik nem divatból scenek, a zárkózottság jellemzi, így gondolom még a másik "kultúrtársra" is bizalomhiánnyal teli tekintenek, vagy nem?

2017. jún. 12. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
aki nem szeret élni az ne is ismerkedjen
2017. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ki nem szeret élni? Mi bajod?
2017. jún. 12. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
eddig akárhány emossal hozott össze a sors mind nyavalygott és azon kattogott hogy szär az élet, de lehet hogy csak ők voltak ilyen szerencsecsomagok
2017. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fel adom. Hol van a kötél? Ezek a ki)))zott közhelyek. Pl a tetoválást viselők sittesek, a rockerek gyilkos vamdálok, az emósok élet unt élni nem akaró depressziós elmeroncsok, stb. Ezek miatt akasztom fel magam. Miért kell el hinni ezeket? Szerintem koncerten próbálkozhatsz. Mert ott található meg a legnagyobb számban.
2017. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem önmagamra értettem, nem az a célom, hogy ismerkedjek (bár már jött egy privát, amint megtudta a nemem nem írt választ, pedig azt hittem szereztem egy barátot :D azt sem mondom, hogy ellenemre van, de tényleg nem ez volt a kérdés célja), csak azt akarom tudni, hogy egy viszonylag antiszociális, introvertált személy ebben a szubkultúrában hogy talál párt magának?


A sztereotípiáktól viszont nekem is feláll a szőr a hátamon... igaz, java részük nem tapasztalt elegendő jót az életben, ezért gyakori a depresszió és egyéb mentális zavarok, de ezt nem feltétlen negatív dologként kellene felfogni, és egyből ítélkezni, ezzel is még inkább a szélsőséges pesszimizmus felé taszítva őket, hanem esélyként tekinthetnénk arra, hogy megmutathassuk az élet szép oldalát elkeseredett embertársainknak. :) De hát kinek mi a felfogása.


A válaszokat továbbra is szeretettel és zöld kézzel fogadom!

2017. jún. 12. 23:07
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
nem azért mondtam, mert innen-onnan hallotam... ismertem emos embereket és mind sirt nekem hogy igy meg úgy akarja megölni magát
2017. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Westend teton szoktam latni rengeteget
2017. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Akkor most emo vagy scene?
2017. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kicsit kései válasz. Jómagam emo vagyok, szeretnék élni mert van rá okom. Ismerek emokat, ők sem szeretnének meghalni, bár így összesítve szarnak tekintik az egész világot, hova jutott. (Nagyrészt én is:/)

Én a sulim melletti kis téren szoktam velük ismerkedni, ott elég sok van, de nem csak emo, gothok, rockerek is. :D Legalábbis ismerek és látok is párat.

De szerintem bárhol össze lehet velük futni.

2017. aug. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!