Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom ez már a 2000000000...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom ez már a 2000000000 ilyen kérdés, de azért fel teszem. Van egy lány akivel ismerkednék, de nem tudok tőle mit kérdezni. (Nem vagyok ecsetfejű b*zigyerek) Miket kérdezzek tőle? Mit mondjak neki? Félek a visszautasítástól.18/F

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Fontos volt kiemelni, hogy nem vagy ecsetfejű b*zigyerek, de ami azt illeti, ezzel a kijelentéssel te is lesüllyedtél az ő szintjükre.
2017. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

és mi adjuk a szádba a szavakat?


Megdugni is mi dugjuk meg a nőt helyetted?


" Félek a visszautasítástól"


Akkor ne csajozz!

2017. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legyél laza és próbálj teljesen általános dolgokról beszélni vele, és az nem is túl nyomúlos. Ha meg vissza utasít akkor majd találsz mást, de viszont ha meg sem próbálod a lehetőséget is elveszíted hogy talán összejöjjön a dolog.

Szóval ne legyél félénk!! Egy próbát megér.

19L

2017. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lényegtelen hogy nézel ki, ha nem tudsz kérdezni.
2017. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Eddig nem értettem az 1. és 2. valaszolot, de teljesen igazuk van, amilyen gyoker modba tudsz privat uzenetet irni neked soha ne legyen baratnod mert egy igazi szanalmas teremtes vagy, es ha ezt a kerdest ki kell irnod gyk-ra akkor igazi ferfi se vagy ha mastol kersz csajozasi tanacsot. Vicc

19L

2017. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindegy hogyan nézel ki.

Ha nem tudsz vele normálisan beszélni, akkor az már veszett ügy.

Azért rengeteg teljesen egyértelmű kérdést fel lehet tenni, de nagy önállatlóságra vall, ha egy se jut eszedbe.

2017. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!