Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit akarhat? Imádom őt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat? Imádom őt, de nem értem! :D 15/F

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom (csaj) akivel gyakran szoktunk beszélgetni. Nemrég már csak pasikról és csajokról beszélgettünk. De kb. egy hete már másról is. Mondta, hogy találkoznunk kéne. Kérdeztem tőle, hogy valami film a moziban. Nem volt jó neki. Akkor valami kajálda? Az sem volt jó, és felvetette azt az ötletett, hogy menjünk el a margit szigetre sétálni. Amikor legutóbb voltunk valahol megkérdeztem, hogy randi-e azt mondta, hogy nem tudja. Aztán kiderült (megbeszéltük), hogy ne legyen randi mert neki egy pasival alakulóban vannak a dolgok. A pasival az a helyzet, hogy havonta csak egyszer beszélnek mert ki fog menni külföldre. A barátom azt mondta, hogy nem akarnak beszélgetni mert úgy is kimegy és minek. Én erre mondtam neki, hogy aki szeret téged az keresné a társaságod, tök mindeg, hogy mennyit van még magyarországon... (most idézek a csajtól): "azóta már megbeszéltük"

-és most mi van köztetettek? (Ez voltam én)

-"Mit tudom én, szerintem csak ismerkedős fázisban vagyunk jelenleg. Amúgy, nem biztos, hogy az apja elengedi külföldre"


És hétvégén már megyünk sétálni. Szerintettek? Van véleményetek erről kapcsolatban? Ha van mi az? Akkor most gondolom ez nem randi lesz ugye?



2017. jún. 13. 06:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak játszik veled...
2017. jún. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudja melyikőtökkel akar lenni, úgyhogy most tesztel téged/titeket.


Ha a srác elmegy külföldre valószínűleg téged választ.

2017. jún. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

A hétvégén kiderül, hogy mit szeretne tőled. Viszont mindenképp tisztázd magadban, hogy te mit szeretnél tőle. És ezt mond is meg neki, különben megint csak kétségek között fogsz tengődni.

Ha nincs közte és a másik fiú között semmi és azt mondja, hogy nem is lesz, akkor szabad a pálya. Viszont ha még mindig nem tudja, akkor érdemes kivárni a végét. Neked sem esne jól, ha egy kiszemelt lányt valaki elcsábítana előled. Csak türelem kell.

2017. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lazy Lover ***** válasza:
66%
Haver ez friendzone onnan nincs ki út
2017. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem egészen igaz, kedves utolsó. A barátság is egyfajta érzelem, és mint olyan, rendkívül képlékeny, könnyen alakítható. A baj akkor van, ha teljes közönyt tudsz csak elérni egy csajnál. Annál még az utálat is jobb.

Kérdező, az hogy egy találkozás randi-e vagy nem randi, nem attól függ, hogy kimondjátok, hogy mi volt. A megbeszélt találkozó az randevú. Hogy aztán sikeres, vagy sikertelen randevú, az más kérdés, de a tényen nem változtat. Csak a tinik félnek a kudarctól, és inkább azt mondják, ááá, ez nem is randi volt. Ilyet egyébként nem is szabad kérdezni a partnertől. Ugyanúgy nem tudja, ugyanolyan bizonytalan ő is, mint te. Nem szabad letámadni a csajt. Sétáljatok, beszélgessetek, ezzel éred el, hogy este, lefekvéskor eszébe juss, kicsit elidőzzön a veled való találkozáson, kicsit ábrándozzon, kicsit megmelegedjen a szíve. És ez lesz az, mi célba visz téged, nem az, hogy kijelented, hogy ez most randi volt.

2017. jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csapj le rá
2017. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy nem érek rá. Megkérdeztem, hogy elöbb nem jó-e. Azt válaszolta, hogy nem, mondtam, hogy szomorú vagyok erre ezt válaszolta: "Hosszu meg a nyar draga baratom...beszoritjuk"
2017. jún. 14. 18:06
 8/8 Damon00 válasza:
És te szeretnél együtt lenni ezzel a lánnyal?
2017. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!