Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mire gondolhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mire gondolhat a lány vagy hogy inkább mit akarhat.2 lehetőség van szerintem, melyik lehet az?

Figyelt kérdés
Kezdem ott,hogy már első óta ismerjük egymást és mindig nagyon jóba voltunk de soha nem volt kapcsolat csak haverság,mint most.De szinte biztos vagyok benne,hogy bejövök neki mert ahogy viselkedik azt nem lehet félreérteni,egyértelműen látszik. Viszont nem találkozunk sokszor,jó ha 1 héten 1-szer és akkor is jól elvagyunk a hazaúton,van,hogy haza is kísérjük egymást. Tehát az van,hogy néha meg szokott említeni olyan dolgokat mint pl. hogy elhívta egy fiú fagyizni meg hogy milyen jó fej stb. Vagy van egy másik tag aki már idősebb és dolgozik,róla olyanokat szokott mondani,hogy sosincs rá ideje és a fagyis gyerekkel megpróbálja féltékennyé tenni. Na most jön a kérdés,hogy miért mondd el nekem ilyeneket mikor másnak nem szokta max a legjobb barátnőjének? Vagy egy közeli havernak tart akivel nyugodtan megoszthat ilyeneket vagy féltékennyé akar tenni.. nem tudom. Lépnék mert én nagyon bírom de amíg ezt nem tudom addig nem merek semmit csinálni mert félek,hogy beégek.. 17,17
2017. márc. 24. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy próbál téged féltékennyé tenni ezekkel a sztorikkal vagy szimplán több vasat tart a tűzön magyarán válogat köztetek ki tudja heti egy találkozó nem váltja meg a világot 18L
2017. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez friendzonenak hangzik. Bízik benned annyira, hogy elárulja a pasis titkait, de csak ennyi. Illetve rajtad keresztül szeretné megérteni a fiúkat. Hogy vajon hogyan gondolkodhatnak. Nekem egyelőre ennyinek tűnik ez az egész. De lehet hogy én tévedek. Ha kell a csaj, akkor te is léphetsz, és akkor döntés elé kerül, vagy lesz belőle valami, vagy nem leszel a lelki szemetese se többé. Már ha nem szeretnél az lenni. Ez nem zsarolás, csak hát mivel ha nemet mondd a párkapcsolatra, akkor valszeg úgysem tudnátok meglenni egymás mellett tovább, és ezért nem lennél tovább a lelki szemetese.
2017. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát elég fura egy csaj az biztos. Azért nem szokott ennyit beszélni ezekről,hogy lelki szemetese legyek,ez azért durvább kifejezés volt. Csak akkor szokta szóba hozni ha kicsit elcsendesülünk,azaz kifogyunk a témából. De nem tudom tényleg,mert van,hogy látom a buszon a fagyis gyerekkel és vele csak szimplán beszélget,engem meg lökdösni szokott így kicsit a könyökével amikor várunk a buszra,huzogatja a szemöldökét meg ilyenek. De olyan komolytalannak tűnik a természete és ezért nem tudom,hogy csak játszadozik-e

Egyébként meg van,hogy 3-4-szer is összefutunk de az ritkábban van.

2017. márc. 24. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de ha lökdösődik és komolytalan akkor vagy nagyon gyerekes még vagy csak barátnak tart
2017. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet,akkor viszont én fogom elmondani neki,hogy bírom,kíváncsi lennék mit mondana.
2017. márc. 24. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!