Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor talán bejöhetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor talán bejöhetek neki? Mit akarhat? (Nem olyan kérdés mint a többi bejövök-e neki kérdés és kiderül, hogy már jó párszor csókoloztak is) 15/F

Figyelt kérdés
Bár már volt egy kérdésem ami ehhez köthető (nem leírom ugyan azt a kérdést) ezért gyorsan összefoglalom: Van kettő csaj az osztályban (nyolcadik osztály) akik barátnők. Az egyik csaj (Annának) nagyon valószínű, hogy bejövök. Ott van a barátnője (lili) akinek szerintem szintén tetszek, csak mivel Annának is tetszek ezért szerintem "lemondott" rólam. Egyik nap Megyünk haza Lilivel (busszal) és nekem támadt egy olyan érzésem mintha meg akarna csókolni (tudom, hogy ez semmit nem jelent, de Na). Jóban vagyunk néha beszélgetünk, de különösebben nem jön hozzám. Mai nap pedig levegőztem az ablakban amikor oda jött beszélgetni és véletlenül (nem tudom, hogy tényleg véletlen volt-e) hozzám ért. Utána oda megyek a haveromhoz, hogy amíg nem jön a tanár addig jönne-e léghokizni. A válasza nem volt de Lili egyből hozzám szólt, hogy ő szívesen jönne. Én lazán annyit mondtam, hogy jó. Aztán már órán (amikor megérkezett a tanár) rámnézett, de nem úgy mint másokra szokott (bár meg van az esély arra, hogy ezt a nézést csak beképzeltem), de én béna voltam és gyorsan elkaptam a fejem, hogy ne tudjunk szemezni :(. Majd kb. 5 perc múlva újra ránéztem és azt láttam, hogy pirosass az arca. Na szerintettek, mi lehet a csajjal (Lili)?

2017. máj. 29. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Bejössz a csajnak, próbál közeledni feléd. Engedd a közeledést és ha neked is bejön akkor viszonozd is. Sok Sikert! 18f
2017. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszer sem beszéltünk sokáig. Gondoltam ezt még érdemes lehet tudni.
2017. máj. 29. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól még lehet hogy bejössz neki.
2017. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De neked bejön a csaj amúgy? Mert ha igen akkor nagy eséllyel simán összejöhettek.
2017. máj. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bejössz neki! Hajrááááááá
2017. máj. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De csak annyi történt amit itt leírtam. Még így is?
2017. máj. 30. 05:50
 7/8 A kérdező kommentje:

Nézek a szemébe (hosszan) és aztán azt mondja, hogy: "mondjad!"

Most akkor?

2017. máj. 30. 08:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezi akkor annyit mondjál neki hogy "Cuki vagy" vagy azt hogy "Szép vagy". Találj ki valamit.
2017. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!