Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz a srác?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje ez van, ha találkozunk, néz. Ha egy teremben vagyunk, néz. Tudom, hogy azért van a szeme, hogy nézzen, de attól a fejét nem kellene felém fordítania. :D És nem beképzelem, vagy ilyesmi, mert a barátnőim is észrevették. Nem értem, miért van ez, mert nem nézek ki olyan jól, hogy nézni kelljen, ráadásul a srácnak van barátnője is. Már tisztára idegesít, szerintetek miért csinálja?
2017. jún. 13. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet az is hogy furi,csúnya vagy
2017. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#1 Ha én valakit csúnyának, illetve furcsának találok, akkor nem nézem állandóan, mivel elvileg visszataszító számomra. Nem? Szerintem ez a logikus, de javíts ki, ha tévednék. Egyébként, azt még hozzátenném, hogy ilyen sértő szót a legrosszabb esetben sem mondanék senkinek, mert nem szeretek mások lelkébe ok nélkül belegázolni. Te is gondolkodj, mielőtt beszélsz/írsz.
2017. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerelmet fogadott nem vakságot, addig nincs baj amíg ezt csinálja.

De ha te még adod alá a lovat is akkor az gerinctelenség. Régóta együtt vannak, ismered a lányt?

2017. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt mondta nem szép akkor miért nézi, lehet akkor jó a segge vagy a melle
2017. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 Akkor a seggét/mellét nézné, nem az arcát. :D
2017. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És te honnan tudod hogy mit bámul rajta,ezen az oldalon mindenbe belekötnek? pedig csak segitseget szerettem volna nyujtani
2017. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, allandoan nezett egy srac honapokon at, egy ido utan tobbet kepzeltem bele, de aztan nem lett semmi. De voltak mas jelek is amugy.. Ne eld bele magad, mert akkor valoszinu hogy csalodsz :C
2017. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6 "Nem értem, miért van ez, mert nem nézek ki olyan jól, hogy nézni kelljen, ráadásul a srácnak van barátnője is."


Ebben megtalálod kérdésedre a választ.

2017. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
What a f_ck ebből neked egyértelmű? Ide jövök próbálok segíteni miközben egy jó nyakast megérdemelne hogy más pasijára fáj a foga ti betegek vagytok
2017. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem fáj más pasijára a fogam. Csak nem tudom hova tenni, hogy egy fiú, akinek van barátnője, miért néz engem. Nem a seggemet/mellemet, hanem az arcomat.
2017. jún. 13. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!