Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek, akik online ismerkedt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek, akik online ismerkedtek meg! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva találkozok egy sráccal, akivel online ismerkedtem meg. Beszélgetünk már pár hónapja, nagyon élvezem a "társaságát" és ez kölcsönös. Mégis félek, hogy élôben nem tetszenék neki. Képeket persze látott, de hát a kép mégis más, mint élôben.

Nektek mik a tapasztalatotok?


2017. jún. 16. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi kb. fél év után találkoztunk. Én is féltem tőle az elején, de aztán élőben is ugyanúgy kijöttünk, amin nagyon meglepődtem. Aztán a távolság miatt nem lett köztünk semmi. Akkor 17/F voltam.
2017. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ismerkedtem már online (táskereső appon) emberekkel, de a legnagyobb probléma, amit elkövettem, az az volt, hogy túl sokáig beszélgettem velük online, és mikor találkoztunk akkor csalódás volt az egész, és sajnáltam, hogy ennyi időt olyanokra pazaroltam, akik nem érdemlik meg.

Persze vannak kivételek, a barátom, akivel több, mint egy éve vagyok együtt is így látta a helyzetet, mikor a neten megismerkedtünk, szóval nem húztuk egymás idejét, egy héttel később találkoztunk és már az első találkozásnál tudtam, hogy ebből egy hosszútávú kapcsolat lesz :)

2017. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem többnyire pozitív tapasztalataim vannak.


"Mégis félek, hogy élôben nem tetszenék neki."

Miért félsz? Az,hogy félsz, nem befolyásol semmit. Ha nem félsz, akkor is megeshet,hogy nem tetszel neki. Szóval van értelme? :)

2017. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Még semmi, de én is ezt tervezem egy lánnyal:D
2017. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem neten reménytelen, én inkább a személyes kapcsolatot részesítem előnybe. Mindenki máshogy érzi. Kinek mi a jó.


20/f

2017. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!