Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig kell a szülői...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig kell a szülői beleegyezés hogy találkozhassak barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Barátnőm 15 éves én 18 és az anyukája azt mondta hogy nem engedi, hogy találkozzunk. Ha mégis ez esetben rendőrt hív rám. Milyen jogon hívhatja rám illetve hány éves korig teheti ezt meg a csaj anyja? Válaszokat előre köszönöm

2017. jún. 16. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség körbe röhögné , az fix.

Nem kell klasszikus értelemben vett beelegyezés, az,hogy nem engedi, már más kérdés.

2017. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amiről nem tud az nem fáj. Tehát elég nagy a lány hozzá hogy ne kelljen mindent tudnia és ne szóljon bele teljesen a magánéletébe. Nyilván ha a srác egy pl. drogos pedofil, akkor persze hogy meg akarja védeni tőle, de ha csak simán nem szimpatikus neki akkor ne szóljon bele.

Ha nem az ő házában vagy hanem mondjuk közterületen találkoztok, akkor pedig a rendőr ki fogja röhögni.

2017. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2017. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megértem :D se drog se semmi ilyesmi max sör :) amúgy annyi volt csaj nálam aludt mert részeg volt és nem mert haza menni, az anyukája meg egyből engem fenyegetett
2017. jún. 16. 11:44
 5/10 A kérdező kommentje:
A 3. kommentelőnek meg köszönöm a hasznos információt :D
2017. jún. 16. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismer téged az anyukája személyesen?

Valószínűleg előítéletes, pedig ha tudná, hogy a 15-16 éves srácok egy jelentős része nem veti meg az alkoholt és a cigit, ráadásul gyakran már nemi életet élnek..:D

Én a helyedben megbeszélném a lánnyal, hogy üljetek le hárman és beszéljétek meg a probléma forrását. Ha azt látod az anyukán, hogy hajthatatlan, akkor természetesen meg lehet őt kerülni a dologban.

Mindezt úgy írtam, hogy feltételezem rólad, hogy nem adsz rá okot, hogy tiltsák tőled a hölgyeményt.

2017. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

15 éves lány részegen egy fiúnál aludt.

Itt nevelési gondok vannak, itt a tiltással már ebben a korban semmit nem fog elérni. Nevelni kellett volna a lányt, és akkor nem kellene tiltani.

2017. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Szégyen. 15 évesen részegen. Gratulálok hozzá.

Egy lány ne legyen már részeg.

2017. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát 15 éves és részeg volt és nálad aludt. :D Szerintem érthető az anyukájának a hozzáállása, viszont erős nevelési probléma van az biztos.
2017. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen okkal hivna rad a rendoroket? Pedofilianak nem szamit mivel 5 ev kilombseg kell ehhez es nalatok ez csam 3 szoval... xD
2017. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!