Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megpróbálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Adott a következő helyzet:

Vagyok én:Átlagos,nem túl jóképű,vissza húzódó,nem igazán híres emberke

És van a lány:

Szép,csinos,sokan ismerik, nagyon sok barát(nem olyan akivel együtt van),hanem barát,értitek.

Szóval a tökéletes ellentétem.

Láttam párszor suliba,utcán jött velem szembe,énekelni hallottam és tetszik,nagyon is de 100%,hogy nem csak nekem hisz gyönyörű lány.

Megéri NEKEM aki ilyen vagyok ráírni,beszélgetni vele, mert szinte semmi esélye nem lehet egy ilyen lánynál egy magam fajtának és azt sem tudom igazából,hogy mit írhatnak neki.

Volt már valaki hasonló helyzetben,mit csinált?

16 éves vagyok és a lány is.



2017. jún. 16. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
veszíteni nem veszítesz vele semmit.. rosszabbik esetben, ha tényleg ilyen jó fej akkor beszélgetni fog veled és talán még meg is kedvel.
2017. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy-Hogy rosszabbik esetben?

Az nem a jobbik eset kellene legyen?

2017. jún. 16. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, én ismerek egy két olyan csajt, akit az instagram profilja alapján egy beképzelt idiótának tartanék első látásra, de miután beszélgettem velük, tök jófejek voltak ( Egyik tetszik is nagyon). Próbáld meg szentem! (:
2017. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ismered? Beszéltél vele valaha? Vagy csak látásból?
2017. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!