Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes ezek után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ezek után megpróbálni megint?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit láttam 9.-be és azóta tetszik,kb egy évre rá tudtam meg a nevét(lehet fura de így van),akkor is úgy,hogy megkerestem a suli weboldalán az osztály névsorokat.

Tavaly ősszel be is jelöltem,de ő törölte a barátkérőt és tiltotta,hogy többet be tudjam jelölni..

Utána megismertem az egyik lány osztálytársát,akinek elmondtam ő beszélt vele de a csaj azt mondta nem akar barátot stb..

Na,én meg össze jöttem a másik lánnyal,de a 3 hónap alatt nagyon tetszett még mindig az első lány..

Most akivel össze jöttem megcsalt és úgy adta be ennek a lánynak (legjobb barátnők),hogy én vagyok a az utolsó szemét szar ember meg ilyenek..

Utána elfelejtem a csajt aki a tetszett de most láttam városnapokon és hihetetlenül szép,megint megtetszett nagyon és oda akarok menni hozzá,hogy beszéljek vele de nem tudom megéri-e és mit mondhatnék neki..

Ti mit javasoltok?



2017. máj. 21. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Halva született helyzet ez, ugye tudod? Biztos lehetsz benne hogy nem fog összejönni veled, de még csak szóba sem fog állni, mivel te most a szemében egy szar szemét alak vagy, meg aztán ha van benne annyi akkor a legjobb barátnője exével nem fog kavarni. Hagyjad szerintem ... találsz mást.
2017. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen helyzet,tudom te nem fogod feladni és a végén már nem csak tetszeni fog. Te megtetted az első lépést, viszont a leírtak alapján ő nem kér belőled. Jobb lesz neked is ha tovább lépsz(tapasztalatból mondom) ,és találaz olyat aki tetszeni fog és megszereted. A másik lányt pedig idővel elfelejted.
2017. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!