Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes megpróbáln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes megpróbálni, vagy lehet valami?

Figyelt kérdés
Az osztályomból az egyik fiú kifejezetten szimpatikus, de sajnos úgy érzem nem vagyunk egy kategória. Vagyis neki szép barátnői voltak eddig, én meg hát nem vagyok a legszebb szerintem. Beszélgettem vele és azt mondta hogy szerinte a jó csajok közé tartozok (mert elmondtam neki hogy gáznak tartom magam). És néha volt hogy bókolt,de vannak nagyon szép lányok és látszik hogy velük nagyon elvan. Az eléggé egyértelműen látszik hogy nem gondolt még rám úgy mint barátnál többre. Szerintetek érdemes lenne próbálkoznom? Lenne esélyem? És ha igen hogyan próbálkozzak?

2016. dec. 20. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ha tetszik nyilván érdemes! ha akarsz is valamit akkor hajrá! rajtad múlik
2016. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 okosóra ***** válasza:
Figyelj szerintem ha aszonta a szepek koze tartozol akkor mond azt neki figyelj ide te hulye bunko nekem te kellessz es csokold plusz oleld meg es tuti hogy ugy megorited majd hogy beled szeret
2016. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!