Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátnőm beleszeretett az új osztálytársunk fiúba, akit még nem is látott! (? ) Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval év végén egy szép reggelen beállított hozzánk az új osztálytársunk, hogy ő jövőre hozzánk fog járni és egy napra jött csak be, hogy találkozzon az osztállyal. Nos ez a barátnőm éppen beteg volt, (nevezzük pl. Nórinak) de megírtam neki hogy új osztálytársunk van. Tudni kell róla hogy szerelmes egy osztálytársunkba akivel elsőben (mármint nem kilencedik, hanem ELSŐ OSZTÁLY!!) állítólag csókolózott. De a gyerek nem emlékszik erre, (sőt senki se) úgyhogy fél évig sajnáltatta magát, hogy szar az élete, hogy az az érzés amikor sírsz és a mellkasod majd' kiszakad stb... Mostmeg egy másik barátnőm mesélte, hogy Nórinak az Új gyerek a háttérképe meg minden, és ez azért kissé durva mert egyrészt 12 évesek vagyunk, másrészt még nem is találkoztak, szerintem csak lebeg a rózsaszín köd a szeme előtt vagy nem tudom. Valahogy észhez szeretném téríteni, de nem akarom megbántani, mert nagyonnagyon sértődékeny és jó barátnőm. így is kiutáltatta magát az osztályból, nem akarom, hogy mégjobban utálják.

Remélem érthetően fogalmaztam c:



2017. jún. 17. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy tudnád közölni neki úgy hogy ne szerződjön meg. Inkább hagyd, elég ha a többiek utálják
2017. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!