Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? En es a baratnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? En es a baratnom 14 evesek vagyunk, es van egy 15 eves fiu osztalytarsunk. Namarmost. A srac 3 eve tetszik nekem, sokszor probaltam elfelejteni, de mindig visszaterek hozza.

Figyelt kérdés

Az utobbi 1 honapban nagyon jo baratok lettunk, de az erzeseim ujra folerosodtek, nagyobbak mint valaha. Amikor mellette vagyok, soha nem vagyok szomoru es eszrevettem, hogy nagyon hasonlitunk.Ugyanolyan a humorunk, az izlesunk is hasonlit. Sokszor egyszerre mondjuk ki ugyanazt.

A legjobb baratnom meg az utolso 2 hetben nagyon a fiura alaszkodott. Nemreg volt osztalykirandulas, en sokat voltam a sraccal, raugrottam, cipelt a hatan, stb.

Amikor en leszalltam rola az lb-m ugyanezt megcsinalta. Elmondtam egy viccet. O is elmondta. U

Mara ugyanolyan a beszedstilusa, az en szohasznalatomat hasznalja, ugyanolyan ruhai vannak, az izlese is olyan mint az enyem.

De visszaterve a sracra: nagyon jol elvoltu k, jott a baratnom 2 push up melltartoval, haspoloval, p*csagatyaba, ezeket mind a fiu arcaba tolva. Ha egymas mwllett ultunk, o elhuzott vagy beturakodott kozenk. Par napja rairt a sracra, egy apro uruggyel, amit tolem is megkerdezhetett volna. Azota nagyon jol elvannak, barinom egesz nap a neten van, nekem bezzeg nem ir vissza. Ja es a fiu, nemreg megemlitette, hogy visszaolvasta a 3 eves beszelgetesunket. Nem tudom, hogy ez egy celzas volt-e, vagy csak utolso remenyeket keresek...

Ui.: a baratnom mindvegig tudta, hogy en mit erzek.

Uui.: bocsanat a hibakert.



2016. jún. 16. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr is milyen barátnő az olyan barátnő aki ahelyett,hogy segítene,hogy legyen valami közted és a srác között le akarja nyúlni, ráadásul úgy,hogy tudja,hogy tetszik neked és jól kijösztök? Meg amúgy is tisztán látszik,hogy féltékeny volt rád,hogy össze jött neked valami olyan ami neki nem, így látszik is,hogy nem ért a komolyabb kapcsolatokhoz, mivel a mellét és a fenekét akarta kirakni, és kreatívnak se valami kreativ a lány, mivel téged koppintott. De viszont a srácnak te jöttél be, csak mivel ő is pasiból láttot két mellet és pár percre elvakította barátnőd. DE te ne hagyd magad a sráccal jól kijöttél közös is van bennetek stb.. a barátnődön látszik,hogy ki akart használni és ha ilyen gyerekes a viselkedése és nem olyan mint egy érett nőé akkor nincs amiért a barátnőd legyen. Az,hogy a srác képes volt arra,hogy visszaolvassa a 3 éves beszélgetéseteket, az csakis pozítívum, mert gondolj bele az elég hosszú beszélgetés és érdekelte őt, érdekelte az amit veled beszélt az ami köztetek volt. Rá kéne kérdezz a srácnál,hogy érdekli a barátnőd? Tuti irántad érez többet, beszégess el vele mond meg neki,hogy te többet érzel íránta, és te szeretnéd,hogy legyen valami komolyabb is, ha ő is akarja. Ha meg csak a barátnőd érdekli továbbra is akkor az mindent leír róla csak szexet akart és kihasználni valakit. De én úgy érzem,hogy ő nem ilyen. Tehát beszélgess el vele, de a barátnődnek semmit se mond. Ne írj neki egy darabig,ezek után. Beszéld meg a sráccal a dolgot, ha meg ő is többet akar akkor összejöhettek,de ha összejössztök, ne hord fel a barátnőd orrára,hogy neked úgyis összejött, mert az gyerekes lenne. Inkább lásson meg majd kézenfogva és ölje meg úgy a sárga irigység. De a barátnődre visszatérve, ha szeretnéd,hogy még a barátnőd legyen, akkor mond el neki,hogy ha barátot szeretne magának, ne a tiédre hajtson keressen valakit magának, ha meg nem tud fiúzni te segítesz neki és ne féltékenykedjen rád...bár egy ilyen barát...elgondolkoddtató,hogy még baráte...Ha a fiú nem akar tőled többet, akkor viszont neked kell elgondolkodnod,hogy tudsze vele még úgy barát lenni,hogy ne érezz többet íránta? ha nem akkor el kell fejeltsd bármennyire is fáj, mert ha nem nagyobb fájdalom lesz majd mással látni. És akkor ha a barátnődet válassza ami nagy butaság lenne (szerintem nem fogja) akkor mindenképp el kell felejtsd őket. A lényeg az,hogy MINDENKÉPP beszélgess el a fiúval erről, ne várj a csodára, mert nem tudod milyen lehetőséget hagysz ki, s mit vesztesz. Probáld meg :) Sok sikert!
2016. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A gyakori kérdéseken az az egyik leggyakrabb válasz, hogy "látatlanban nem lehet tudni...". Na, ez tipikusan az a kérdés, ahol lehet. Egyértelmű hogy te tetszel neki, csak úgy nem olvasgatubk vissza 3 éves beszélgetéseket. Egy ilyen barátnő nem barátnő, csodálom, hogy képes vagy annak nevezni. Beszéld meg vele, hogy mi is van köztük, és kérfezd meg a fiút, hogy tetszik-e neki a barátnőd. Ha azt válaszolja, hogy neki más tetszik, az felér egy célzással.

Írj neki facebookon, beszélgess vele személyesen sokat. A fiúk azért nel hülyék, látják, hogy ki az eredeti és ki az aki csak műmellekkel parádézik...

2016. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hogy alakult? Elmondtad? Ha nem, tedd meg. Légy bátor. Bánni fogod, ha nem. A barátnődet (nehezemre esik még leírni is, mert mindennek nevezném, csak annak nem) meg feletsd el. ;)
2016. aug. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Uhhh az ilyen barátnő nem is barátnő! Hogy sikerült?
2016. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen igen! Ez a lány eléggé gyerekes, de én olyan fiúval se lennék aki ilyenekkel szóbaáll.
2017. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ilyen nem barátnő. És a pasit is felejtsd el. ha van más akkor már nem kellesz neki? Tudom hogy nehéz de gondolj arra hogy ő sem foglalkozott veled. (mármint a fiu)
2017. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!