Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg "önmagamat"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjam meg "önmagamat"?

Figyelt kérdés
fogalmam sincs hogy mi az ami érdekel és mi az amihez értek, szeretném végre megtalalálni önmagamat,szeretnék egy hobbit de fogalmam sincs hogy mit szeretnék, ha valaki megkérdi mit szeretnék csinálni a jövőben csak hallgatok mert ősztinén szólva fogalmam sincs,ezek mellett szeretnék végre egy baráti társaságot/squadet de szociális problémáim vannak amiket fogalmam sincs hogy hogyan küzdjek le(a szociális problémákat úgy értem hogy képtelen vagyok megnyilni emberek elött általában nagy társaságban csak hallgatok) 15/L

2017. jún. 18. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
google képkeresőben.
2017. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Előlapi kamerádban.
2017. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tükörben
2017. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Önbizalom kell, hogy leküzdd a szociális problémáid. Ehhez változások kellenek. Fejlesztgesd önmagad. Tanulj,sportolj, keress pénzt, vegyél új ruhákat, vágass új frizurát, legyél "érdekesebb", utazgass, hidd el, hogy király vagy, próbálj ki minék több mindent.


19F

2017. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, ugyan ebben a cipőben járok. Tavaly érettségiztem, megpróbáltam elmenni szakácsnak, de nem bírtam a vendéglátást, azóta dolgozok és itt van megint az új lehetőség, de fogalmam sincs, hogy mi érdekelne. Próbálj meg egy kicsit mozogni a baráti körödben, például mi hárman vettünk bringákat, sátrakat és azt tervezzük, hogy körbebringázzuk a Balatont. Beszélgess új emberekkel, nem kell feltétlenül való életben, ha problémád van az emberekkel, én se szeretem "őket". Kicsit magamnak való vagyok, az tény, de még én is csak keresem önmagamat. Nézd meg az "Into The Wild" című filmet, 2007-es, hasonló témát boncolgat.
2017. jún. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!