Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiú mindig a szexre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú mindig a szexre célozgat akivel alakulóban a dolog csak azt akarja?

Figyelt kérdés
amikor chatelünk mindig arra célozgat és azt írta max 1 hónapot várna rám hogy megtörténjen miközben az exével 6 hónap alatt sem történt meg ha meg kicsit visszautasítóan írok pl:nevetős smile neki egy célozgatásra megharagszik ki akar használni? amúgy szűz vagyok ő ezt nem tudja 18L

2017. jún. 18. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy CSAK azt, de hogy ez a kapcsolat csak a szexen alauplna, az 100%.
2017. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

100% hogy csak szexre kellesz neki, bocai.

De ez az igazság én is ha chatelek valakivel és nekem az a lány szexre kell akkor mindig célozgatok stb..

Sajnalom

16/f

2017. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak nagyon riogatni de elmesélem velem mi történt..


15 éves voltam majdnem nulla tapasztalattal a fiuk terén ( azért írom hogy majdnem nulla mert csókolózni már csókokóztam) egyébként egy szendeszűz ártatlan kislány voltam.

Összekeveredtem a környék menő fiújával. 4 évvel volt nálam idősebb minden csaj csorgatta utánna a nyálát. Elcsábított, elcsavarta a fejem teljesen az ujja köré csavart. Levett a lábamrol a kedves szavaival, a bókjaival és elitette velem hogy szeret. Egy NAP! járás után megkérdezte szűz vagyok e még és ha igen mikor szeretném elveszíteni. Majd mikor közöltem vele hogy minumum fél év járás után, teljesen kikelt magából hogy ő három hétnél nem hajlandó többet várni. Utánna folyton tett erre utaló megjegyzéseket, erősen nyomult de nem foglalkoztam vele mert beborított a rózsaszín köd. Aztán egyik délután mikor náluk voltam elfajultak a dolgok. Rámmászott elkezdett fogdosni, vetkőztetni amikor mondtam hogy emgedjen el még agresszívabb lett olyanokat mondott hogy fogjam be, kussoljak...olyan erősen szorította a kezem hogy sírtam a fájdalomtól mert azt hittem eltöri. Rettenetesn féltem mit fog velem csinálni. A mázlim az volt hogy ránknyitott az anyja...de bele se merek gondolni mi lett volna ha senki sincs otthon..

2017. jún. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de nagyon valószínű. Én jelenleg ismerkedek egy lánnyal, mindketten tudjuk egymásról hogy szüzek vagyunk. Egyszer majdnem elutasított, amikor én bevallottam neki hogy szűz vagyok. Azóta néha piszkálgatom, hogy tehetünk ellene ha akkor jobban kellek neki meg hasonlók. De amúgy nekem nem ez az első prioritás nála. Szerelmes vagyok a lányba, és nálam a szex csak másodlagos, csak azért mert ő ennyire ezt akarja azért szoktam neki ezt mondogatni és ilyenkor mindig mosolyog. Tudja hogy ezt csak szarkasztikusan és félig mégis komolyan mondom. De amit leírtál, az alapján, csak ágyba kellesz neki, semmi többre.
2017. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon sok fiú sajnos csak a szexre megy :/ én is fiú vagyok és szűz,de nekem nem az az első amit egy lánytól szeretnék :D hanem inkább,hogy legyen valaki aki mellettem van és szeret,jól együtt eltölteni az időt,stb :) Szerintem keresgélj még
2017. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat 3. válaszoló sajnálom hát én is azt gondolom hogy azt akarta hiába mondta hogy nem csak neki az is fontos...már mindegy
2017. jún. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!