Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki gondolko...

Van itt olyan nő, aki gondolkozik azon, h keres szeretőt vagy csak szimplán foglalkoztatja a dolog? Vagy alakulóban van már valami?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem ertem. TEhat ferjes asszonyra gondolsz, aki szeretot fog tartani, esetleg ez felmerult benne?

Sokan valasztjak ezt a formajat, de akkor minek a ferj, milyen szerepet tolt be egy feleseg eleteben? Kabala?

2012. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megfordult a fejemben de nem ment át gyakorlatba:)

28/N

2012. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdés,h mire gondolsz ezalatt,hogy szerető:)


Én mikor vége lett a kapcsolatomnak,elhatároztam,hogy nem kell pasi ,csak egy szerető ,akivel hetente vagy két hetente elmegyünk vacsizni,vagy csak úgy kikapcsolódni ,aztán éjjel kicsit összebújunk...mindenki megkapja,amit akar és passz...:)

Lett is másfél év alatt 2 ilyen férfi...nagyon jó volt...

Aztán barátok összehoztak a párommal...szeretem ,lett egy babánk is:)

Minden ok!

Olyat nem csinálnék,hogy a párom mellett tartanék sszeretőt...

2012. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden nőnek egyszer az életben átfut az agyán, mert minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Ha valahol a völgy a több, de válni nem tudnak, ott átmegy gyakorlatba is.
2012. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem, mert most nem hiányzik egy férfi. De ha a jövőben változna ez a helyzet, akkor csak viszonylag kötetlen kapcsolatot tudok elképzelni, mert már túlságosan megszoktam hogy egyedül élek és sajnos nehezen tudok alkalmazkodni.
2012. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!