Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Fontos! Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Fontos! Nem tudom mit higyjek, mit gondoltok? Van egy srác akivel alakulóban volt a dolog, nagyon tetszettem neki, járni is akart velem de a volt párom megakarta verni!

Figyelt kérdés

Ez az eset pénteken történt, szombaton találkoztunk és azt mondta hogy a helyzet változatlan ugyanugy akar, tetszem neki csak fél.Mondta estére átgondoja és felhiv.Felhivott azzal kezdte akarom!Jó!Ma msnen beszélgettünk félórát vártam hátha rám ír nem tette na mondom jó majd én!Ráírtam beszélgettünk, nem mondott semmit hogy találkozunk vagy más!Jó megbeszéltük hogy mennie kell dolgozni de este feljön msnre és beszélünk!Vártam nem jött fel,megnéztem a közösségi oldalon oda viszont belépett, és nagyon rosszul esett hogy nem írt annyit msnre hogy bocs fáradt vagyok vagy valami!

Én ebe a fiúba, úgyérzem szerelmes lettem sajnos mert anyira megkedveltem és nem is ismerem még szinte!

Ti mit hinnétek a helyemben hogy leakar rázni vagy csak szimplán fáradt volt?Nagyon rossz ez igy!Rákérdeznétek e helyembe vagy várjak mig ő lép?


2010. ápr. 25. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Először intézd el a volt pasidat(így vagy úgy).És utána várd meg mi történik.Lehet,hogy csak fél,de egy pasi ilyet sose vallana be.
2010. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!