Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem nez sokszor a szemembe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem nez sokszor a szemembe?

Figyelt kérdés
Mikor ram nez, miert nem a szemembe, hanem az arcom tobbi reszere nez..? Ritkan nez bele normalisan. Haverok vagyunk

2017. jún. 19. 01:05
 1/5 A kérdező kommentje:
O fiu, en lany
2017. jún. 19. 01:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert fél a szemkontaktustól.
2017. jún. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%

Én például egyszerűen nem szeretek (sőt egyenesen utálok) folyamatos szemkontaktust fenntartani, magyarul farkasszemet nézni! Minden féle különösebb indok nélkül.

Akik ezt a sunyiság jelének tartják, azok nem különbbek a farizeusoknál.

2017. jún. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar a hosszú folyamatos szemkontaktus. Én a lány haját, száját, fülét, fülbevalójét...hasonlókat szoktam nézegetni, meg persze a szemébe is nézek. De ez nem csak akkor ha a lány tetszik, hanem bárkivel beszélek. Ha viszont tetszik akkor (sajnos?) lecsúszik időnként a szemem a dekoltázsra.
2017. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pptomi ***** válasza:
Zavarban van.
2017. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!