Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális egy 2hónapos babánál,...

Normális egy 2hónapos babánál, hogy sokszor bebandzsít, illetve ha beszélek hozzá, többnyire nem a szemembe néz, hanem inkább a fejem búbját nézi?

Figyelt kérdés
Alapból nem bandzsa, de sokszor bandzsít. Ez normális, vagy szóljak orvosnak róla?
2015. szept. 2. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét fiam bandzsított időnként, az első kifelé, a második befelé :)

6 hós korra kell a szemmozgásnak párhuzamosnak lenni.

2015. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

normális a bandzsitás, általában 6hetes korában kezdik. ekkor kezdenek el rendesen látni, úgy ahogy mi is.


nemrég beszéltem egy orvossal ő mondta ezt el nekem.

2015. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LadyLoss ***** válasza:
Minden baba bandzsít, ki fogja nőni, még fejletlenek a szemmozgató izmok. Az meg hogy nem pont a szemedbe néz azért van, mert a pici babákat először a színek kontrasztja vonzza. Tehát eleinte ha felé hajolsz a hajad és a homlokod találkozásánál időzik a tekintete, majd ahogy telik az idő (napok-hetek, rövid idő) lassanként lejjebb vándorol a tekintete és fog a szemedbe is nézni. Nekem hosszú vörös hajam van és a 4 hónaposom szoptatás közben még mindig a lelógó tincseimet nézegeti, nem az arcomat.
2015. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!