Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek baj, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek baj, ha még növesztem kicsit a pocakom?

Figyelt kérdés

Sosem voltam pocakos, de most tavasszal elkezdtem hízni, mert az érettségi miatt keveset mozogtam és sokat ettem.


Most már egyértelműen van pocakom, de élvezem, és azt is hogy sokat eszem. Baj lenne, ha még hagynám magam hízni valamennyit?


Most 176 centi és 83-84 kiló vagyok. Képet magánban tudok mutatni, ha úgy könnyebb véleményt mondani.


19/F



2017. jún. 19. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem hízni kéne mert az károsítja a szívet a májat az epét és a hasnyálmirigyet már így is túl sok a súlyod a magasságodhoz képest.14/l(Nem bántásként mondom)
2017. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem hízhatsz még,sokaknak ez tetszik. (Nekem is) 15L
2017. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed,ha te így jól érzed magad, sok lány szereti, ha egy fiú nem csont és bőr.
2017. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Baj.
2017. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát pont, hogy le kéne adnod. Itt a nyár, most van időd és lehetőséged rá. A zsírpárnák egyik nem esetében se vonzóak.
2017. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ezt élvezni? Én már akkor kifejezetten rosszul érzem magamat, ha csak 1-2 kiló szaladt fel rám. Nem egészséges.
2017. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kinek mi tetszik...

Én ugyanolyan magas vagyok, mint te, 90 kilóval, szerintem ne hízz tovább. Hidd el, nem jó. Számomra meg már az is eredmény, hogy lassan 2 éve nem híztam semennyit. Ez kell neked? 17f

2017. jún. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne hízz tovább! A végén úgy belejössz, hogy kövér leszel. 1. Nem egészséges, 2. Nem esztétikus, 3. Sokkal több energiádba kerül majd lefogyni.
2017. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Én 74 kg voltam két éve, most 102kg a 174 cm-emhez. És élvezem. Még több akarok lenni jóval. Imádom ahogy kezd nőni a hasam, fenekem, mellem.

Ez egy fétis. Fent vagyok olyan oldalon ahol ugyanilyen, direkt hízó (gainer) emberek vannak.

Nem érdekel más véleménye egyáltalán. Gyerekként nagyon sovány voltam és boldogtalan. Most boldog vagyok.

Itt most biztos jönnek majd az olyan hozzászólások hogy egészségtelen, nem szép, stb stb..

Nem érdekel. Amíg nincs semmi komoly bajom addig hízok még. Járok orvoshoz semmi bajom.

Ismerek olyat aki lassan súrolja a 200kg-ot és makk egészséges.

26f

2017. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem mindenki azt csinálja amit jó lát magának!:)
2017. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!