Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korrekt, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrekt, ha egy lány ezért utasít vissza egy fiút?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha egy visszahúzódó, introvertált, félénk lány ugyanezen tulajdonságok miatt utasít vissza egy ugyanilyen fiút.

Én ugyan fiú vagyok, de lesülne a pofámról a bőr, ha olyan tulajdonság(ok)ért utasítanék vissza egy lányt, ami rám is igaz. Oké, azt elvárom, hogy lány legyen, és egy lány is elvárhatja, hogy én fiú legyek, de ezen kívül szerintem csak olyasmit korrekt elvárni a másiktól, amit én is teljesíteni tudok.



2017. jún. 19. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet úgy van vele hogy két visszahúzódó ember nehezen tudna kapcsolatot létesíteni. Szerintem beszélj vele errol
2017. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: Van visszahúzódó barátom, tényleg nem volt könnyű a baráti kapcsolatot se kialakítani, de mióta megnyíltunk egymásnak, semmi gond nincs azzal, hogy alapvetően mindketten visszahúzódóak vagyunk. És ugyanúgy, ahogy egy barátságban, egy párkapcsolatban is simán működhetne ez.
2017. jún. 19. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok rosszindulatú lenni, de ennek eléggé kifogás szaga van :D szerintem csak le akart rázni
2017. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele hogy így is lehet baráti kapcsolatot letesíteni, nálam is ez van. Akár párkapcsolatot is. De sok ember menekül a nehezebb dolgok elől, amik nem túl gördülékenyek, és lehet nála is ez van. De lehet tényleg csak kifogásnak használta. Még mindig azt tudom mondani hogy beszeljetek meg, mond neki hogy mondja meg az igazi okát( ha leakarna razni) és ne kerteljen.
2017. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichológiailag korrekt vagy, mert visszahúzódónak visszahúzódó jut, kislánynak-kisfiú..:D
2017. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5-ös válasz nagyon tetszett.

Amúgy nem tartom igazságosnak, ha valaki olyan tulajdonságokban talál kivetnivalót, ami rá szintúgy jellemző. Eleinte biztos nehézkes az, ha mindenki visszahúzódó, de ha átesnek a holtponton, akár nagy könnyebbséget is jelenthet. (Pl. nem kell egyiknek se kényszerből tömegbe járni.)

2017. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!