Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik-e teljesen korrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreczeni Zsolt kérdése:

Létezik-e teljesen korrekt társkereső oldal, akár a neten, vagy élőben? Van--e köztetek 25-30 év körüli párkereső lány aki őszinte, aranyos, csinos; és fontos neki a bizalom, a jó kinézet? (Írjon nekem privátban! Megadom majd e mailem. ) 30/F

Figyelt kérdés
poárkeresés, párkapcsolat kialakítása

2016. máj. 12. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig nem jott be xD


26N

2016. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az van, hogy a CSINOS, aranyos és kedves lányok igen kelendőek, és nem szorulnak rá a társkeresőkre, vagy ha felregisztrálnak, egy-két héten belül el is kelnek.


Érdekes, mert régen társkereső irodák voltak, ahová házasodni vágyó nők regisztráltak, és a férfiaknak ingyenes volt, mert olyan kevesen mentek oda párt keresni.

2016. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi nem jött be? Ja sajnos igen a rende slányok hamar elkelnek, de hiszem azt, hogy van még rendes lány, aki hozzám való, és még nem találta meg a társát...
2016. máj. 12. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a társkereső oldalakkal van baj, hanem a beregisztráló totál szkeptikus társkeresőkkel (eléggébezárkózott vagyok, én nem olyan lány vagyok, 5éve társkeresőn vagyok 5 különböző oldalon és még mindig itt vagyok, első levél után még nem akarok találkozni, nem vagyok könnyen kapható, falakat kell áttörnöd hogy megismerj de ha sikerül nagyon tudok szeretni..stb) és az ebből adódó minimális randizásból kevesen érnek célba.


Szerintem két fatális hiba van ezen felül:

Nem is megfelelő képeket töltünk fel. A 2 éves rosszul reprezentálótól kezdve a tükörben pózerkodó sablonfotókig egyik sem természetes.


Valamint, szerintem sokan hiszik, ha az első levél után találkozna akkor az olyan, mintha odadobná magát a másiknak. Pedig nem. Egy félórás személyes találkozó alatt több infó jön át a másikból mint 1,5 hónap internetes mindenegyesmondatot 20x megnézek mielőtt elküldöm, aka 1 szó per perc/ 1,5 mondat per 10 perc ismerkedéssel.

2016. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked lenne kedved ismerkedni, dezo?
2016. máj. 14. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!