Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyán beszélek, hangosan és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyán beszélek, hangosan és idegesítően nevetek és még sorolhatnám. Így van esélyem a fiúknál? :D

Figyelt kérdés

Na szóval...

(Sajnos) a csúnya szavak mára már annyira belevésődtek a szótáramba,hogy fel sem tűnik amikor káromkodok egy szaftosat :D

A röhögésemet.nem firtatnám.Azt hallani kellene hogy megértse valaki.

Elsőre lehet egy beképzeld,nagyszájú tini p@csának tűnök....De nagyon kedves és aranyos tudok lenni :) (Reklém helye :D) A humorom elviselhető kategoriába sorolható (Bár néha eléggé fárasztó....)

Szeretni azt tudok de nagyon :D


A kerdesem az lenne...Hogy tetszhetek így akárkinek is?Vagy inkább változtassak magamon? :)

A válaszokat előre is nagyon nagyon köszi!


2017. jún. 19. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Jézusom

Elmennék veled kocsmázni de kb ennyi

Elég visszataszító lehetsz a leírtak alapján

2017. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnél, bár így látatlanba ez bátor kijelentés.

F

2017. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A kedves, aranyos lányok nem káromkodnak. Vagyis biztos nem sokszor. Ezen nagyon gyorsan változtass. Eléggé kiábrándító.

Ha fárasztó a humorod (nagyon sok ilyet láttam), akkor szünetelj egy darabig. Ami a nevetést illeti: tényleg kérdezz rá valakire, hogy elviselhető e a nevetésed.

15/L

2017. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

bas zki, ha anyám előtt viszafogod magad és nem azt mondod hogy te köcs ög gyere ide, akkor nem :'D

18/f

2017. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 StayAwake...Forever ***** válasza:
Humorod az nincs, a nevetésed meg kit érdekel?Aranyos és kedves csak tudsz lenni? Ennyi? Más is tud, de attól még nem az, valakinek biztosan tetszeni fogsz, de ne várd, hogy nagyon különbözni fog tőled, szóval még sajnálni sem tudlak, hogy ennyire normálatlan a személyiséged..
2017. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát de hány évesen ilyen? :O
2017. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces lehetsz, és biztos van olyan fiu akinek ez bejön, hisz olyan csodákat láttam már, szoval biztos van esélyed találni valakit😊 18l
2017. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"A kedves, aranyos lányok nem káromkodnak."

Ez nem igaz. En mar ugyan nem vagyok lany, ketgyerekes anyuka vagyok, es kedves es aranyos vagyok (nem csak en gondolom igy magamrol, hanem a kornyezetem is), es ugy tudok karomkodni, mint egy kocsis. Igy eresztem ki a gozt. Olyan jol esik, komolyan, kimegy vele a feszko. Kell a lelki bekemhez na. Szoval nem igaz, hogy nem karomkodnak a kedves aranyos lanyok (asszonyok).

(Sokszor a gyerekek jelenleteben a "ku...eletbe" helyett "kutyafajat" mondok, de hat az azert nem olyan...)

2017. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Tudom nem kell hogy mindenkinek tetszen a személyiségem.

Na de az hogy normálatlannak titulálsz felbeszta az agyam...


Nem mindenki tud kedves és aranyos lenni.Te például *urvára nem vagy az :) Pacsi

2017. jún. 19. 22:18
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Kikéred mások véleményét utána meg elkezdessz kötekedni meg visszaszólni. Szedintem kezdd beszerezni az első macskáid....
2017. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!