Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek ez az idegesítően kisajátító/ragaszkodó barátnő? :D

Figyelt kérdés

Nem szoktam behisztizni, hogy ha épp mással van elfoglalva, stb, lerendezem magamban, de tegnap úgy amúgy is nagyon hisztis voltam, és már kiakadtam, ha eltűnt fél órára vagy többre és már teljesen bemagyaráztam, hogy van jobb dolga, biztos más lánnyal van, pedig tudom, hogy nem. Csak a napokban valamiért sokkal de sokkal jobban ragaszkodom hozzá, viszont nem szeretnék az a tipikus idegesítő barátnő lenni :D

Lehet az is rásegített, hogy távkapcsolat, a suli miatt a héten alig beszéltünk, és nagyon hiányzik, de akkor sem akarom ilyen miatt elveszíteni


2016. szept. 18. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont mint en tartsd magadba jobb ugy neki is neked is ilyennel nem szabad elrontani ha tenyleg nem ad ra okot
2016. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindent megadtam volna hogy ilyen barátnőm legyen akit érdekel mi van velem, hiányzok neki, stb, de pont az ellenkezője jutott nekem. Nem is volt hosszúéletű a dolog.(1 év 2 hónap)


16F

2016. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

néha érdeklődj, de ha látszik, hogy nem ér rá/ vagy tudod, hogy más dolga van, akkor ne is tetézd tovább.

Próbálj ne ilyen dolgokra gondolni, hogy más lánnyal van, bizalom!

2016. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 órája nem írt vissza, pedig semmi olyat nem csinál... Biztos más lánnyal van...
2016. szept. 18. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!