Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Autistaként nem merek mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autistaként nem merek mások szemébe nézni, illetve rosszul vagyok, ha kimegyek az utcára (sokáig sorolhatnám). Hogyan lennék képes lelki párkapcsolatot kialakítani olyan nőkkel, akik igazán megértőek, illetve intelligensek?

Figyelt kérdés
24 éves (zárkózottan élő) fiú vagyok.
2017. máj. 31. 22:12
 1/9 A kérdező kommentje:
*egy olyan hölggyel
2017. máj. 31. 22:23
 2/9 Heart of Darkness ***** válasza:
43%
Ne add fel, bár én sokáig kerestem a választ, hogy lehetne lelki párkapcsolatot kialakítani megértő, kedves és intelligens nővel aki szeret és mellettem áll, de sokszori kudarc után rájöttem, hogy számomra ez sehogy nem fog sikerülni. Túl sok a gond velem.
2017. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

22:25

Én is úgy vélem, hogy túlságosan nehéz lenne elviselni személyemet, és emiatt kevés esélyt látok minderre.

2017. máj. 31. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Miert lenne nehez elviselni?
2017. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

22:29

A pszichés gondjaimból adódó problémák miatt.

2017. máj. 31. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
magad diagnosztizáltad az autizmust?
2017. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

22:33

Nem. Sok hónapot töltöttem pszichiátrián évekkel ezelőtt.

2017. máj. 31. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Kellene nektek egy spéci, saját társkeri, mert így nem igazán látok esélyt.


Ha valami alapítványt is meg tudsz nyerni az ügynek, akkor félig nyert ügyed van.

2017. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonló problémákkal küszködöm.

13-17 éves koromig súlyosabb voltak a gondok,emiatt nem tettem szert baratokra,mivel a társadalom önkényesen elítéli a "másságot",azóta már valamennyire sikerült normálabb életre váltani,igaz nincsenek barátaim,de eltudom viselni az emberek kozelseget. Ha huzamosabb ideig nem vagyok tömegben, előjön a hányinger.. és nehezen szokom meg a NORMAL hozzáállást az egészhez,de végül mindig sikerül..

Az elvárásaimat próbálom le gyurni,emiatt bizalmatlan vagyok a párkapcsolati dolgokteren.

Manapság nem könnyű olyan személyt találni aki megerto és még sorolhatnám.. de mindenki megtalálja a pártját akivel kiegyensúlyozott párkapcsolatban élhet.. mindez idő és türelem kérdése.

21/L

2017. jún. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!