Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitetek hogy mit csinaljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitetek hogy mit csinaljak hogy nem tunjek nyomulosnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tok helyes meg minden de nem ismerem es meg szeretnem ismerni jobban tegnap ra irtam be is kovetett instan meg irta hogy kuldjek kepet de megis azt erzem hogy o nem akar ismerkedni mit csinaljak mert irtam neki hogy most nem tudok kepet kudeni majd irjon holnap es irta hogy oke de nem irt mit jelent ez az egesz vagy mit gondol rolam?

2017. jún. 20. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmiképp se írj neki minden nap. Most várj, te kezdeményeztél, most ő jön. Már alapból lányként az is nagy dolog, hogy te kezded el, szóval tartsd meg a méltóságod és várd meg, hogy írjon. Ha akar úgyis fog, ha nem nem. Kár belemagyarázni bármit is.
2017. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap mikor kiirtam a kerdest nemm volt semmi de most megneztem es irt csak keso este amugy koszii a kommenteket
2017. jún. 21. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!