Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hülye kérdés, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hülye kérdés, de tulzásba lehet vinni a bókokat?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
IGEN! Nem talpnyalót keresek, hanem társat. Egy idő után idegesítőek lesznek és elvesztik az értéküket. Az viszont változó, hogy kinek mi a sok. Nekem például napi egynél több mindenképp sok lenne.
2017. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt barátom minden egyes pillanatban dobálta felém őket, ami hízelgő egy rövid ideig, de sok tud lenni órákon át
2017. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Túl sokat nem kell, és azt ne nagyon modn hogy szép vagy, mert sok lány nem szereti, és felesleges letisztázni hogy tőle többet akarsz mint barátságot, mert ettől függetlenül ha valaki pl közelebb lakik hozzá.. akkor azzal fog összejönni, nem pedig veled:D
2017. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet sok. Egyrészt lehet hogy ezzel valakinek túlnöveled az egóját ,rossz irányba. Esetleg valakinek adsz egy egészséges önbizalmat ami ,jó de másrészről meg lehet hogy folyton zavarba hozod ezzel és kellemetlen lesz neki.

Meg ha túl sokat mondogatod ,elvesztik az értéküket.

2017. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen! Aki folyton mondja az csak úgy mondja! Nem igaz, nem szìvből jön! Mondja muszájból....azt hiszi ha nem mondja elveszìt!
2017. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!