Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Szerintetek ennek mi a magyarázata?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt, akivel néha-néha találkozni szoktunk, de nincs semmi komoly köztünk (és nem is akarok tőle semmit). Általában kedves vagyok vele, viszont az egyik alkalommal (nem tudom, miért, talán csak olyan kedvem volt) kicsit g..i voltam, szívattam őt, elég erősen csipkelődtem vele stb. Tudjátok, mi lett ennek az eredménye? Elkezdett ölelgetni, hozzám bújni, az ölembe akart ülni stb. Én soha se előtte, se utána nem szívattam (és más lánnyal se nagyon szoktam ilyet csinálni), ő pedig soha máskor nem csinálta ezt (és más lány se). Véletlen lenne?

2017. jún. 21. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindenkivel gonosz vagyok és mégis mindenki kedvel :D

Magam sem értem, de sztem örüljünk neki.

2017. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem örülök, mert mint mondtam, ettől a lánytól úgyse akarok semmit, akibe meg szerelmes vagyok, azzal úgyse tudok így bánni, és (talán ezért is) nem viszonozza.
2017. jún. 21. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem derül ki a nemi vonzódás.

A kor.

A szándék sem.

Pótold.


Blanka


sz.piszho.

2017. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nemi vonzódás: Én hetero fiú, ő hetero lány.

Kor: Az említett találkozás idején én 16, ő 15.

Szándék: Mint mondtam, én semmit nem akarok tőle, és valószínűleg ő se tőlem, bár mint mondtam, akkor úgy viselkedett, mintha tetszenék neki.

2017. jún. 21. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:

A nemi vonzódás a legősibb természet olyan orvos tudomány, ami érettséghez is kötött.


A modern világban komolyabb elvárásoknak kell teljesülnie.

Szerinted melyik nem teljesül?


Blanka


sz.pszich.

2017. jún. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!