Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak egy héttel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amy987 kérdése:

A barátomnak egy héttel ezelőtt volt szülinapja (19 éves), de én még mindig nem ajándékottani neki semmit. Olyan rosszul érzem magam emiatt, de nem tudom, hogy mit adhatnék neki. Mindene megvan. Valakinek ötlete? Bármilyen ötlet a segítségemre lehet.

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 12:19
 1/7 A kérdező kommentje:
*ajándékoztam (bocsánat a hiba miatt)
2015. aug. 13. 12:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Süss neki valamit,írj egy verset,játssz hangszeren,énekelj,rajzolj :)15/f
2015. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mostmár szerintem semmit. Csak cikibb ha egy héttel a szülinapja után adsz neki bármit is. Majd jövőre...
2015. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg adj neki valamit, mondd hogy bocsi, hogy elkésett. Nem annyira ciki később adni, mint teljesen ignorálni. Amúgy szerintem is kézzel készíts valamit.
2015. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SZEX!!!
2015. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csinaltass egy polot amire kedvenc idezete vagy videojateka szimboluma van, es mond,hogy kesett a csomag.

18/L

2015. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2015. aug. 14. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!