Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok folyton az exemmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok folyton az exemmel?

Figyelt kérdés

Hello. Tudom hogy számtalan ilyen kérdés volt már föltéve, de én a sajátomat szeretném elmondani, és szeretném megnézni mindenki véleményét.

Szóval..nagyon szerettem a volt barátomat, olyan kapcsolatom volt amire mindig is vágytam, együtt lógtunk 4 órát is egy nap akár és annyira imádtunk egymással lenni. Hazakísért, megöleltem és..

aww<3:( kb minden 2. nap találkoztunk, mert ő nagyon akart találkozni, meg hát ugye én is, így volt időm jobban megismerni, ezáltal volt időm beleszeretni. Na és amíg együtt voltunk minden tökéletes volt de aztán szakított.

Mivel nem volt igazi ok ami miatt szakított, nem tudtam belőle kiszeretni..

Már egy hónapja hogy szakított de nem tudtam még elfelejteni. Nagyon sokat sírtam miatta, ma már kevesebbet, de még mindig, amikor nem a barátaimmal vagyok hanem egyedül, eszembe jut. Na most eddig valamennyire oké, majd elfelejtem de miért álmodok folyton vele? Annyira utálom hogy még mindig olyanokat álmodok hogy vagy az van hogy mégis elmondja hogy szeret mrg minden, vagy néha volt olyan de ez ritkàn, hogy az álmomba átcseszett és csak hülyített. Az a baj hogy olyat minden éjjel álmodok h elmondja hogy próbáljuk meg újra és így nagyon rossz. Miért álmodok folyton vele. Segítsetek kérlek. Help me please:((


2017. jún. 24. 08:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja ezt kihagytam 14/l
2017. jún. 24. 08:36
 2/4 daniocsi30 válasza:
Eddigi tapasztalataim szerint azért mert túl mély volt a kapcsolatotok ,és lehet a szakítás megviselt
2017. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nedvesedik a bugyi...
2017. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszi:)

Második, hát qurvára nem vagy vicces. A komolytalanság most éppen nem ideális.

2017. jún. 25. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!