Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15-16 éves fiúk nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15-16 éves fiúk nektek milyen lányok tetszenek külsőre?

Figyelt kérdés

14L

Csak kiváncsiság !



2017. jún. 24. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Barna haj,kék szemek...persze ehhez nem ragaszkodok szigorúan,hisz a belső nekem fontosabb.

2017. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet leírni.

Egy szép belső széppé tehet egy amugy csunya lanyt is.

16f

2017. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Én 20 éves fiú vagyok. Remélem nem baj. A külső meg fog a belső meg tart.

Belső tulajdonságok: kedvesség és őszinteség hűség bizalom szeretetet.

Külső tulajdonságok: szimplán szimpátia legyen meg a többi más adott.

2017. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet akármilyen kinézetű (csak szőke ne) lehet akármilyen szeme lehet akármilyen arca a belső sokkal fontosabb. Ha a belső illik hozzám akkor tetszeni fog az illető :)

15/f

2017. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát, igazából majdnem mindegy, ha belsőre tetszik akkor nem probléma semmi :D Egyébként a nem olyan magas (max 174 cm) barnás haj, viszonylag szép arc, és inkább a vékonyabb testalkatú lányok tetszenek nekem.
2017. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Igazából itt mindenki azt mondja, hogy csak a belső a minden (picit kételkedek, hogy valóságban is mindenki ezt mondaná, de remélem tévedek), ami igaz is. Én pl egy olyan lánnyal nem álltam eddig szóba, aki kívülről egy topmodell, viszont belülről meg egy boszi. 17/f
2017. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!