Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen fiúk tetszenek (külsőre, belsőre)?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az olyanok, mint az egyes válaszoló, nagyon aranyos :3
2017. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Én a hosszú, szőke hajú metalhead állatokra izgulok, akik némi szarkazmussal is meg vannak áldva, illetve valamilyen szinten műveltek. Eddigi életemben egy ilyen emberrel találkoztam :"D
2017. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Pasiként csak akkor van esélyed ha jól nézel ki vagy gazdag vagy, egyébként lehúzhatod a rolót. Hiába szokták itt gyakorin az okosok megmagyarázni, hogy ő neki a belső a fontos meg nem baj ha nem néz ki annyira jól de a valóságban ilyen nincs. Kinézet és pénz a többi senkit nem érdekel ma már.
2017. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
3-as, ez a logika szánalmas...
2017. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

#4


Majd ha látok ellenpéldát akkor elhizsem, addig csak egy vagy a képmutatók közül.

2017. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Ne legyünk már álszentek hármas... Az, hogy nem csak a külső számít, nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem fontos! Ha valaki ronda, annak természetesen nehezebb lesz párt találnia, de azért azt érdemes megjegyezni, hogy kevés ilyen ember van. Ha vicces vagy, udvarias, és tudod irányítani a beszélgetést, akkor átlagos külsővel szinte mindenkinél van (sok) esélyed. Persze az is igaz, hogyha 160 cm vagy, akkor az nagy szívás úgyszintén. Sok fiú itt panaszkodik, hogy ők ilyen meg olyan kedvesek, udvariasak, viccesek (akarnak lenni, de a favicceket nem lehet értékelni... xd), de mégsem sikerül senkit sem az ujjuk köré csavarni. MERT PAPUCSKÉNT VISELKEDNEK! Nincs bennük tartás, dominancia, Férfiasság (nem fizikailag értem). Bármit megtennének a lányért, és ezt a tudtára is adják... Egy lánynak biztonságban kell éreznie a párja mellett magát, és azt kell éreznie, hogy a fiú nem egy papucsállatka és egy pióca titkos gyermeke.
2017. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

#6


Aha persze, hagyjuk már ezeket a baromságokat. Én tök átlagos pasinak tartom magam egy kb 7/10 vagy 6/10, az meg végképp messze áll már a munkámból kifolyólag is, hogy papucsl egyek, mivel akkor igen sikertelen lennék, javarészt mégse vagyok sikeres a nőknél, pedig elhiheted, hogy nem vagyok oda a faviccekért, sőt inkább a megfontoltabb, irányító típusba sorolnám magam, ámde mégse vagyok sikeres, kivéve, ha arra terelődik a téma, hogy elég sokat kresek, akkor valahogy kezdek sikeres lenni. Ugyanígy van olyan ember a baráti körömből, aki bár segg h*lye és javarészt anyuci meg apuci eltartja de mivel jó pasi egy buliban simán szerez 10 telefonszámot. Akkor hallgatom továbbrai a butaságokat, hogy persze a belső a fontos meg a kiállás meg egyéb ilyenek, de persze a valóságban ennek semmi jele nincs.

2017. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Külső: Konkrét meghatározást nem tudok írni, mindenkinek más áll jól. Legyen magasabb nálam.

Belső: Legyen figyelmes. Amennyi időt csak tud, töltsön velem. Intelligens. Adjon biztonságérzetet. Legyen megbízható. Számíthassak rá bármiben. Magabiztos, erős jellem.

És ami a legfontosabb, hogy szeressen.

De ezek alapján akár egy ufót is kérhetnék.

2017. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyanok akik viccesek, kockák és van közös témánk. Testalkatra csak annyi hogy ne legyen dagi. És max 5cm-rel alacsonyabb nálam.
2017. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Külsőre legyen magasabb nálam a többi az már úgy lényegében mindegy csak ne legyen úgy 18-nál idősebb. Legyen humora,közös hobbijaink,őszinte,kicsit romantikus és legyen némi esze 😁
2017. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!