Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam egy lányra ismerkedés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam egy lányra ismerkedés céljából, de nem írt vissza. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Így szólt a beszélgetés:

*először messengeren integettünk egymásnak*

Én: Szia.😀

Ő: Sziaa

Én: Bocsi hogy ilyen későn írok nem zavarlak?

Ő: Semmi baj, nem zavarsz

Én: Rendben😀

*itt meséltem magamról*

Most mesélj magadról te. 🙂

Ha van kedved

Bocsi hogy csak így rád írok

Csak szeretek ismerkedni.😀

*Másnap reggel*

Én: Szia

Ő: Sziaa

Én: Van kedved beszélgetni velem?

😊

Hát bocsi, nem is zavarlak tovább :c


Mit rontottam el szerintetek?



2017. jún. 25. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Mesélt magáról?

Reggel pedig nem írt vissza?

Lehet hogy elfoglat vagy nem tart érdekesnek.

2017. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem mesélt magáról.

Egyébként szinte mindig fent van, és látta is hogy mit írtam neki.

2017. jún. 25. 09:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled szerintem.
2017. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart ismerkedni, vagy nem voltál szimpi, csak nem annyira kemény, hogy meg merje mondani.
2017. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem talált érdekesnek, először szerintem mindig te kérdezz a lányoktól ugyanis sokszor szeretnek magukról beszélni :D
2017. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne vágj egyből a közepébe. Ezt arra értem h magadról meséltél már az elején:)
2017. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el , valószínűbb, hogy nem jöttél be neki. :/
2017. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Na ez az a tipikus eset amikor en mar helybol nem is irok vissza :D

Ennel gazabban mar eskuszom lehetetlen elkezdeni egy beszelgetest, szoval segitek elemezni.


Minek kersz bocsanatot mar az elejen, azert mert "zavarod"?

Ha zavarnad, akkor ugysem irna vissza.

Es ettol a mondatodtol mar olyan erzese van a lanynak, mintha iranyitani kellene teged.

Legyel mar magabiztos, ne tutyimutyi anyuci pici fia.


Na a masodik pont, ahol kiakadtam. Minek meselsz magadrol, ha senki sem kerdezte? Rola erdeklodj, ne zuditsd ra sajat magad.


Harmadik. Egyszeruen tenyleg nem ertelek. Minek jelented ki, hogy meseljen magarol? Mesel, ha akar. Inkabb kerdezz, hogy hogy fent van meg ilyenkor blabla.


Ismet bocsanatot kersz..MINEK?


Csak szeretek ismerkedni..ez maganugy. De ebbol nyilvanvalo, hogy meg egy fuszalra is kepes lennel rairni.

Nyilvan nem gondolja azt o sem, hogy homokozo pajtit keresel es kene par vodor vagy lapat.


Es amikor meg kapnal is egy masodik eselyt, akkoris a leheto legrosszabb mondatot irod le.

Van kedved beszelgetni velem?

Ember, akkor vissza sem irt volna, foleg nem ennyi hulyeseg utan.


Legyel mar magabiztos annyira magadban, hogy nem varod a megerositest a masik oldalrol 2 percenkent.

Talalj ki temat, nevettesd meg, akarmi.

De ne legyel ennyire bena konyorgom es ne alazkodj meg a lanynak mar az elso ot percben.

2017. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ne beszélj magadról. Nálam eddig 1 lányt se érdekelte nagyon h meséljek magamról először. Őt kérdezgesd, beszéltesd, úgyis szeretnek magukról beszélni. Pl. ha rádkérdez válaszolsz, de ne sokat beszélj magadról mert végén megunja még az életét is :D
2017. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!