Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két legjobb barátom össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dead_angel16 kérdése:

Két legjobb barátom össze akar jönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Kezdjük a sztori elején.



Én régebben összejöttem egy fiúval,aki által megismertem a mostani legjobb fiú barátomat.

És nekem plusz van egy legeslegjobb barátnőm akit 2 éve ismerek és azóta vagyunk legjobb barátnők.


Nos mikor elkezdtem találkozgatni a sráccal,és nagyon jóban lettünk,úgy gondoltam,hogy a két legjobb barátom ismerje meg egymást.... hàt nem kellett volna..


Tegnap írták le nekem mind a ketten,hogy tetszenek egymásnak,és lehet össsze fognak jönni... hát igazából,sokáig meg minden.. de.. már volt rá példa,hogy észre sem vették,de elhanyagoltak. És tudom,hogy megint ez lesz.. Szeretem őket de el fogom veszíteni mind a kettőjüket.. 13/L


Legyetek szívesek normális válaszokat írni,köszönöm!!



2017. jún. 26. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

1. 13 éves vagy még csak. Gondolom ők is...

Facepalm.

2. Szóval azt mondod hogy mások boldogságánál a te magad kényelme fontosabb ha? Érdekes erényeid vannak már most ilyen fiatalon.


Örülj nekik. Ennyi. Ha "elhanyagolnak" nem is voltak barátok de m1.

2017. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
szervezz velük külön programokat :) egyik nap az egyikkel másik nap a másikkal találkozol :D
2017. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó így kérem. Mondd meg nekik hogy abszolút támogatod az ő boldogságukat, de ha elhanyagolnak téged azért hogy csakis egymással lehessenek, akkor az neked nagyon rossz és fáj.

Vagy találj ki valamit

2017. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!