Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira gáznak érzem. Szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira gáznak érzem. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
15 és fél éves lány vagyok, és az egyik éjjel azt álmodtam, hogy csókolózom egy 20 éves színésszel, és ez annyira felbosszantott! Mármint nem az, hogy vele, csak még sosem csókolóztam, és annyira sokat fantáziálok róla mostanában. Szerintetek ez normális? Annyira gáznak érzem, és nem akarok itt picsulni, de vágyom arra, hogy valaki szeressen... úgy... (oltogatós és ismerkedős leveleket nem kérnék...)

2017. jún. 26. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. :)
2017. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magam látnám. Szintúgy 15 és fél éves lány vagyok, és mostanában valahogy jobban elkezdtem arra vágyni, hogy valaki szeressen, és valakit én is szerethessek. És én se csókolóztam még.
2017. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem vagy egyedül😃✋

14/L

2017. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális érzés.
2017. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerkedsz nem is fogsz csókolózni :)

17/F

2017. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, kedves 17/F, de nem gyakorikerdeseken fogok osszeszedni magamnak valakit😂 puszi 😊
2017. jún. 27. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!