Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem gáznak ha lányként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem gáznak ha lányként kezdeményezem egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Személyesen vagy interneten ha megtetszik valaki akkor gáznak érzem hogy én kezdeményezzek. Nem arról van szó hogy nem merek hanem arról hogy ha én szólítom meg vagy én írok rá akkor úgy érzem a fiú nem sokba néz. Főleg ha nem tetszek neki akkor meg elmondja a haverjainak is hogy én bepróbálkoztam nála és kiröhögnek. Több alkalommal is mikor észrevettem hogy egy srácnak tetszek akkor én oda se néztem ha igen akkor nem mutattam hogy nekem is tetszik és így oda se jött. Én gondolkozom hülyén tudom de akkor is bennem van ez és meggátol hogy kapcsolatom legyen.
2016. okt. 16. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem egyeltalán nem gáz, én fiú vagyok és én is nagyon sokáig nem tudtam kezdeményezni, és a lányok jöttek oda, hozzám (igaz nagy részt elutasítás volt mert akkor nagyon fiatal voltam (igaz nem egyszer kaptam érte pofont, hogy azt mondtam, hogy nem tetszik)) vannak olyan fiúk akik azért nem kezdeményeznek, mert nem tetszik az adott lány és vannak akik azért nem mert nem merik. Szerintem nyugodtan kérdezősködj, akik meg azt mondják ronda vagy azoknak meg akkorát adj, hogy ne keljenek fel a földről, és ugyan így akik kiröhögnek ;D Sok sikert!
2016. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D :D köszi szépen :)
2016. okt. 16. 18:03
 3/3 anonim válasza:
Pl mert az ègett az agyadba h a fiúknak kell kezdemènyezni. Erre lettèl nevelve, de ha megszeged a szabályt az nem jó... lázadj ès próbálkozz, erről szól a dolog. Aztán ha lesz elèg tapasztalatod ès tököd, tudni fogod automatikusan, kit hogyan közelìts meg, ha szeretnèl vmit elèrni.
2016. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!