Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? (A tobbi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? (A tobbi lent)

Figyelt kérdés
Nem értek semmit. Most megyek gimibe es ott van egy uj fiu akivel joba lettunk. Nem sokszor talalkoztunk meg de birom. Teljesen olyan mint en csak fiu. Mar kiismertem es tudom milyen. O is ismer. Eszreveszi ha valami bajom van. Csak most ugy nez ki jogy azmegy masik iskolaba es ez most annyira szarul erintett. Gondolkozott h menjen vagy ne menejn mert velem nagyon joba lett es nem szeretne megint baratkozni es elorol kezdeni. De en meg osszetortem. Telejesen kesz vagyok es nem ertem miert. Olyan mintha 1000 eve ismernem es mindent tudnek rola. Es nem tudom nem ertem mi van velem. 14/l
2017. jún. 26. 23:57
 1/2 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:

A bástyabor mindig veled van.

CSAK A BÁSTYABOR!!!

2017. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért a koccintós se olyan rossz...
2017. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!