Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon velem van a baj? (tobbi...

Vajon velem van a baj? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
13eves fiu vagyok (elnezest az ekezetekert) a tortenetem a kovetkezo 6.os srac vagyok aki nem illeszkedett be 6ev alatt a osztalyaba mert nem nagyon tudok kijonni a korombeli gyerekekkel,az oszalyomban sokan azon rohognek hogy komoj vagyok nem nevetek sokat mindenki ugymond depressziosnak tart de nem vagyok az es ha egy poen oran elhangzik valamelyik osztalytarsamtol akkor nem kacagok/nevetek es ami a legerdekesebb a tanarokkal nalam idosebbekel mondjuk ugy 17/16 evesekkel jobban kijovok szerintetek velem van a baj? en nem tduok baratkozni? (johetnek azok a valaszok hogy GYK nelkul hogy elte tul eddig az emberiseg de ertelmetlen hiszen ez az oldal ezert jott letre hogy kerdezgessunk es valaszokat kapjunk ) na ti mit tennetek?
2017. máj. 15. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat akkor baratkozz azaz idosebbekkel. Nem baj az.
2017. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy barátod lehetne az osztályban. De nem baj, ha a nagyobbakkal jössz ki. Majd egy új suliban lehet, hogy találsz hozzád hasonló érettebb barátot.
2017. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a tanacsokat egyben valaszokat :D
2017. máj. 16. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!