Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinaljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok.Van egy fiu aki nem csak baratkent erez irantam es en is ugyan ugy erzek mint o,azert elegge komolyan gondoljuk ezt hiaba 13 evesek vagyunk.Most kb 280km van koztunk mert en jottem nyaralni nagyon hianyzunk egymasnak ...nem vagyok az a nagyon fiuzos lany de azert meg nezem azokat a fiukat akik a tobegbol kitunnek ...de elvileg sok fiunak tetszek de nem izgat mert en csak egyett szeretek ...annak a fiunak most az a baja hogy kb 1 eve ismerjuk egymast es vagy tobb mint 3 honapja var ram ...de en nagyon nehez eset vagyok mivel nem szeretek hirtelen hozni donteseket foleg nem ilyen temaban mert mindig a koromra gondoltam de nem nezhetem mindig a koromat fiatal vagyok nem nagyon szeretnek szerelmes lenni de meg is az vagyok nem tudok ezzel mit csinalni.Vissza terve a gondra hogy en vagy 8fiuval beszelgetek es o szerinte az osszes ram van maszva es en meg hagyom igazabol ahogy mar mondtam nem hagyom csak nem erdekel mert engem csak egy ember erdekel..es a baratnomne mondta el ezt nekem nem es le vagyok neki tiltva ...ez nagyon rosszul esett aludni se tudok mivel akkor is nehezen alszok el ha nem koszonok el tole vagy o tolem es igy meg nehezebb hogy le is vagyok tiltva ...azt mondta a baratnomnek hogy o szerinte mar eleget vart es igazabol ami nalunk van nem sima baratsag mar csak azt kene kivarni hogy tenyleg egyutt legyunk de nalunk ez nem ugy megy hogy facebookon keresztul...kerlek valaki segitsen ebbe a temaba nyugodt szeretnek lenni es ugy aludni este hogy semmi nem zavarja a lelkemet es a gondolataimat ....mit kene csinalnom? Ha pl feloldana

#tudom mit csinaljak #tanacsra lenne szuksegem
2017. jún. 27. 02:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg utána rohanni.

Hagyd a francba.

Van meg hal a tengerbe, meg ahog irtad hany sráccal dumalsz

Keress olyat aki kozel lakik

Tapasztalatból mondom hogy ebbol igy nem lesz semmi.

2017. jún. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!