Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy érez e irántam valamit a lány?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és van az iskolában egy lány, aki nagyon bejön nekem. Jóban vagyunk, sokat talizunk meg beszélgetünk, de eddig még egyszer sem került szóba az, hogy lehetne közöttünk több is, és eddig nem láttam rajta, hogy esetleg többet szeretne. De egy másik lány ismerősöm szerint (aki az ő legjobb barátnője) bejövök neki, csak azt várja, hogy én kezdeményezzek. Mivel nem akarok leégni, előtte valahogy szeretném megtudni, hogy tényleg tetszem e neki. Mit csináljak ezügyben, és szerintetek lehet nála esélyem?

2017. jún. 27. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, ami megéri a leégés kockázatát. Szerintem nem égeted le magad, ha elhívod randizni, és ha eljön, akkor bejössz neki, ha nem, akkor se égés. Sok sikett ;)
2017. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha a lány legjobb barátnője mondta neked, akkor szerintem az már elég egyértelmű jel. (ha jól értelmeztem) Az előttem szólónak pedig igaza van, ez megéri a kockázatot, főleg, hogy te már 18 éves vagy, ha elhivod randira nem fogsz beégni, ha nemet mond, azért a 18 évesek szerintem ebből már kinottek.
2017. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!