Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy tenyleg szeret es nem csak jatszadozik velem is?

Figyelt kérdés

Hosszu es bonyolult ez az egesz tortenet, de a lenyeg az lenne, hogy kb. 1 honapja szakitottunk a parommal. Tobb mint 1 honapig voltunk egyutt. Tenyleg szeretem es ugy ereztem, hogy o is, de egyszer csak kidobott. (...) Mostanaban napi szinten latjuk egymast, nem nagyon akarok ranezni, mivel rosszul valtunk el. 1-2 oran keresztul csak 3x neztem ra, de azt is csak azert, mert ereztem, hogy nezett es muszaly volt *-*.Tegnap is direkt nem neztem ra, de o nezett, amikor pedig oda pillantottam mosolygott ram, nem is figyelt arra, hogy a haverjai mit mondanak neki. Sok baratnoje volt mar es mindenkivel ugyan ezt csinalta, de en kivetelesnek erzem magamat (mikor meg egyutt voltunk es ott voltam nala, megcsokoltuk egymast (tudom, hogy hulyesegnek tunik de ez az igazsag) ereztem, hogy valami megvaltozik/megvaltozott (igazam is lett) az a csok volt az utolso csokunk, ami tele volt banattal, de megis szenvedelyes volt)...16/L


Szerintetek szeret vagy csak jatszik velem? Erdemes vele megbeszelni ezt az egeszet vagy inkabb hagyjam?



2016. okt. 2. 13:45
 1/6 anonim válasza:
Szia szerintem ne kockáztass... ha ilyen volt veled és másokkal is akkor csak játszadozik.. próbáld meg elfelejteni vagy keress másik fiút :)
2016. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, en is ezt szeretnem csak az a baj, hogy napi szinten latjuk egymast... :)
2016. okt. 2. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden lány kivételesnek érzi magát ilyenkor. Viszont próbáld meg elfelejteni.
2016. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, igazad/igazatok van... :/

Koszonom a valaszotokat :)

Meg johet nyugodtan, hogy ki hogy latja... :3

2016. okt. 2. 14:33
 5/6 Tekilány9 válasza:
Szerintem ne törőgy vele sz*rd le! Csak szórakozik veled volt már ilyes sráchoz szerencsém -.-.Nehogy már ilyen bájgúnár után sírj keres egy olyan pasit aki nem megy rá minden nőre. Meg amúgy sem lenne tartós a kapcsolatotok mert szerintem szegény gyereknek fingja sincs, hogy mit jelent az a szó, hogy hűség szóval hagyad.
2016. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem is hagyd, nézd levegőnek, a legtöbb pasinak ha nem érez közömbösséget a a csajszi iránt, akkor úgy is zavarni fogja és talán lép is... ha meg nem lép, akkor amúgy is idő veszteség...

Próbáld magadba lezárni, ne várd hogy bármit is tenni fog...

2016. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!