Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki azt a nőt, akit nagyon megbántottam?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy nem vagyunk együtt, viszont valami van köztünk. Egy hete iszonyatosan megbántottam, amit sajnálok. Azóta nem beszéltünk, mert hiába keresem, figyelmen kívül hagyja. És hiába írtam neki, hogy találkozzunk, és beszéljük meg, ez sem érdekelte. Valaki legyen szíves segíteni, vagy ötletet adni! Köszi előre!

2017. jún. 27. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Korotok? Mivel bántottad meg?

Szerintem keresd fel élőben,lehetőleg gondold végig mit mondassz,mert ezen áll vagy bukik a dolog. Valahogy érd el hogy találkozzatok.

2017. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal bántottam meg, hogy olyan dolgot mondtam el róla, amit ő nem akart. De egyszer úgyis kiderült volna. De nagyon megbánta. Hiába próbálkozom, hogy találkozzunk, nem válaszol.
2017. jún. 27. 13:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Megbántam*
2017. jún. 27. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem köztetek még simán lehet valami. Jó nagy távolság.

Ne haragudj, de én sem bocsátanék meg, ha kifecsegnéd egy nagy titkomat mindenkinek, főleg, ha előtte alakult közöttünk valami. Nem is értem, ezt hogy gondoltad.

2017. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy titokról van szó. Sőt, ez nem is titok.
2017. jún. 27. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj rám,kellenek a rés,letek ha szeretnéd hogy segítsek #1
2017. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!